bugün

göt ister.
(bkz: liselim)
(bkz: my first sex teacher)
(bkz: yusuf yusuf olma isteği)
iki olasılık içinde ikişer olasılık vardır;

1-hoca bayan ise
a- my first sex teacher
b- disiplin kurulu vasıtası ile okuldan atılmak

2-hoca erkek ise
a- my first sex teacher
b- geçmeyen göt acısı (permanent ass pain)
(bkz: sıra altında eğilip bali tiner koklamak)
sevgilisi ya da karisi ogretmen olan birisi icin belki de fantastik zamanlarin baslangicidir. dusunsenize, sinifin kapisini aciyorsunuz, tam dersinize gec kaldigim icin ozur dilerim hocam diyecekken, hoca kapiyi actiginizda goguslerini oksuyor. aman allahim.
eğer bunu söyleyen lisede sınıfın en yakışıklı ama pek de çalışkan olmayan öğrencisi ise ve hoca da bayansa, oğlanın notu ne olursa olsun hoca karnesine 5 düşürecektir. hatta onun notunu 85 e tamamlamak için senden benden not kırpar ona verir. bir bayan daha ne duymak istesin ki, öğretmen olması bu gerçeği değiştirmiyor. lisedeyken gerçekten bu olayla karşılaştım.

(bkz: true story)
(bkz: olaylar olaylar)
iç ses ile mümkün olabilecek durum.
Lise yıllarımda yapmış olduğum bir muzipliktir. hoca kızar ve 5 dakika ders kaynar diye düşünmüşümdür. lakin aldığım cevap göz kırpma, öpücük gönderme ve derse devam etmektir.
Saçlarını kestiren bayan hocaya sihatler olsun demekten kötü değildir. Evet yaptım ama niye yaptım bir sor. Sınıfta ki iddia ortamında aşırı gaz sonucu yaptım. Pisman değilim yine olsa yine yaparim hocam.
yüksek derecede güven, özveri ve tecrübe ister. (bkz: göt)
güncel Önemli Başlıklar