bugün

kızlar kendilerine daha rahat yürünsün diye bunları teşvik ederler. yoksa kim takmış dersini aq. tipik türk kızı kezbanlığı örneği.
yaz tatili olmasından ötürü ölü olan gruplardır.
Bir kız WhatsApp grubu gibi değildir elbette.
Ödev soran tip-muhabbet açan tip-her şeyi okuyup hiçbir şey yazmayan tip olmazsa olmazlardır.
hocayı alınca kimsenin konuşmadığı gruplardır.
Gereksiz gruplardır. Okuldan haberim olsun diye girilir boş muhabettlerde kafanızı şişirir.
Genellikle grupta olanların, olmayanların arkasından bolca konuştuğu ergenliğin taze taze yaşandığı gruplardan bir tanesidir.
Özellikle egolu insanlar varsa kendilerini ilah gibi göstermek için ellerine geçen her fırsatı değerlendirirler bu gruplarda.
Çoğunlukla Uzak durulması gereken insanların bulunduğu uzak durulması gereken grup.
daima sessize alınan gruplar.
görsel
Bizimkinde durumlar böyle.
Sınıfın en inek öğrencilerinin hocanın gözüne girmek için sürekli derslerle ilgili şeyler attığı yılışık gruplardır.
gereksiz bir çok mesaj..
Yoktur. Sınıfım afrika kıtasından daha fazla parçalara ayrılmış halde. Her grubun sömüreni, sömürüleni ve ortam olsun diye takılan bebeleri mevcut.
dünyanın en gereksiz ve en samimiyetsiz oluşumları.
üniversitede seçmeli dersler, ana dersler derken bir bakmışsın bir düzine grup. başarılı olmanın sırrı bu olmamalı ya.
gayet gerekli bulduğum whatsapp grubudur. lisede ki tüm sınıf arkadaşlarımı severdim. mezun olmamıza rağmen hala whatsapp grubumuz duruyor, hala muhabbet ediyoruz ve bence bu çok güzel bir şey. kötü bir durumda olsam bana yardım edebilecek, samimiyetine güvendiğim 16 arkadaşım var. başka ne isteyebilirim ki?
erkeklerin hoşlandıkları kızların her türlü tepkisine ve iletişimine pür dikkat kesildiği gruplardır.
Takip etmesi derslerden daha yorucu olan iştir. Özellikle, şarjınız yüzde 5 kaldığında ve dışarıda olduğunuzda sürekli yazışarak sinirinizi alt üst ederler.
Dünyanın en gereksiz grubudur, bir de hoca varsa başınızda iyice boktandır o grup.
görsel
Grubunuzu kekolara açtırmadan siz açın efendim. Allahtan sınıfta ki erkeklerin grubu... Seyfullah napyn krdşm ?!
beni ekledikleri an çıktığım bir gruptur.
Duyurulardan habersiz kalmamak için katlanılan %10 bilgi %90 gereksiz muhabbet dönen sevimsiz gruplardır.
Not çıkaran var mı? dersiniz.
Mesajınızı atar beklersiniz.

Daha sonra gruba girersiniz.

Ve işte O an notlar gelmiş yüzler gülmüştür.

Sevin arkadaşlar sınıf grubunu sevin.
Ayrıca Bir zamanlar gruba yanlışlıkla yarrak atılması sonucu dağılmış gruptur. Uyanıp mesajları okuduğumda şok olmuştum.
ulan yanlış zamanda gelmişiz dünyaya bizim zamanımızda çağrı atıp kapatıyoduk birbirimize bak unutulmadın dostum aklımdasın manasında ...
Sürekli salak salak şeylerden tartışma çıkıp taraflardan birinin gruptan ayrılmasıyla tartışmanın sonlandığı gruptur. Bizde öyle en azından.

Ben de birbirinden memnhn, mutlu eğlenceli bir sınıf grubu isterdim... Öyle bir grubu olan beni de alsa nolur be çok yalnızım bu ara okuyup eğlenirim hiç değilse ㅠ.ㅠ