bugün

3. sınıfa giderken hiç unutmam sınıfta alper adlı arkadaşımın çantasına sıçmıştım. eskiden nöbetçiler vardı 2. yada 3. tenefüste sınıf dışarı çıkar günün nöbetçileri o tenefüste sınıfın pisliklerini temizler ve sıraları vs düzeltirdi. Hiç unutmuyorum neden böyle bir şey yaptığımıda bilmiyorum ama sanırım alper e uyuz oluyordum çünkü hep osuran bir tipti ve osurduktan sonrada beni göstererek bu osurdu hocam derdi.. intikam ım çok acı oldu çantasına sıçtım hahaha. kimse fark etmedi tabi bu sıçısı. intikam hırsı o osurukları bana kakalama kampanyası hep içimde kalmıştı. sıçtıgım zaman ile tuvalete gitme süresi arasında geçen zamanı asla unutamam macera filmi gibiydi terminatörlerin karşılaşması gibiydi. çocukluğuma dönebilsem keşke..
Sonuç mu hoca alperi sorguya çekti herkes alper ile dalga geçti alperin ailesi okula gelip oğlunu aldı... basit gibi görünen bir planlama ama yürek ister ben yaptım hahah neden yaptım inanın bilmiyorum çok aptalcaydı ama aynı zamandada efsaneydi.. bu da sana kapak olsun boklu alper.
o alper öldü biliyor musun için rahat mı şimdi dedirten hikayedir.
3.sinifa gidiyorduk bi arkadaşımız alper tarafından Şamar oğlanı yapılmıştı bu kamil aklı sıra alper kardesimden intikam almak icin çantasına sıçtı kamil bilmiyordu ki çantanın içinde kamera vardı o salağın götünü çektik bi güzel arşivledik umarım bu yazıyı görüyorsundur sıçan çocuk.
Hocanın gerizekalılığıyla göz kamaştırdığı olay.
Ulan hocam, bir insan kendi çantasına neden sıçar? Hiç düşündünüz mü bunu?
Hayır başkasının çantasına sıçılsa ve suç alper'e kalsa anlarım da ya ben lan neyse.
güncel Önemli Başlıklar