bugün

büyüdüğünde katıldığı toplantıda insanlar rahatsız olmasın diye izin ister, koridora çıkar ve ciğerlerini oraya bırakana kadar hömkürür bu çocuk.
toplantıdakiler de hiç rahatsız olmaz, çünkü bina yapısında ses izolasyonu en önemli konudur.

o değil de aklıma bir anımı getirmiştir; ömrümde ilk defa ales'e gireceğim, lisans 3.sınıf filanım. o dönem ösym şeker veriyor hala. herkes de tembihliyor ki sınav iyi hoş ama zaman yetmiyor, zamanı çok iyi kullan. neyse sınav esnasında baktım iyi gidiyorum. zaman yönetimim ortalama üzerinde, bunu bir şekerle kutlamalıyım. şekeri ağzıma atmamla boğulmam bir oldu. salon görevlisi acil su yetiştirdi de kurtardılar beni. tabi benim zaman yönetimim yalan oldu. sınav bir şekilde bitti. o sınavın sonucuyla pek çok şey yaptım. mesleğim de onlardan bir tanesi.
gram empati duygusu olmayan ğençtir.
ya evladım hangi çölden geldin sen hangi bedevi kabilesine mensupsun 8 gündür su vermiyolar mı da sana sınav esnasında kana kana homili gırtlak milletin dikkatini dağıtacak şekilde böyle kana kana su içiyorsun?