bugün

genelde inek bir insanın önderlik ettiği bu öğrenci grubu ilk 10 dakikadan sonra cıvımaya başlar..

-ya uğur ben bi bok anlamıyom bıraksak mı?
-he ya bende çok sıkıldım!!
-olum boşuna mı toplandık lan o kadar sabredin işte 2 saat(malum olduğu üzere inek öğrenci)

inek öğrencinin sabır ve sebatları sonucu bir 10 dk daha geçer...

-a.q ben bırakıyorum sıfırımı alırım!!
-he yaw bırakalım artık yetmiyo mu bu
-bence başka bir konu üzerinde konuşsak daha iyi olur

bir 10 dk daha sonra inek tamamen devre dışı kalmıştır...

-uğur sen benim önüme geçiyosun,emre sen çaprazıma geç,yusuf sen yan sıranın ortalarında bi yere geçiyosun.
-a.q niye hep karşı tarafa ben geçiyom.
-olum bi dahaki sınavda sen uğur un arkasına oturursun
.

diyerek dewam eder..hiç bitmez...
(bkz: kopyadan başka umudu kalmamak)
internet cafeye gitmek için toplanan öğrencilerdir.gerisi anne-babaya söylenen bahanedir.
kimi zaman faydalı olan kimi zaman da sinavdan kalmaya neden olan sosyal aktivite.
profilleriyle bağıntılı olarak ya çalışmadan inanılmaz randıman alan ya da çalışılması gereken akşam playstation,bira,muhabbet gibi şeyler yüzünden 1/3 alan öğrenci...
içlerinden birini ders çalışmamak için muhakkak bir bahane bulabildiği gruplardır. tutulan takımın maç kaybetmesi bile kaytarmaya bahane olabilir. topluca ders çalışılmaz*.
Hexagram -lan hakan olum bu biyoloji ye 100 sene calissam yine bir bok ogrenemiycem ben
hakan- eee bana ne?
Hexagram -ebenin a... neyse ya ben ezgi yi ariycam o iyi biliyor biyolojiyi.
hakan-ya siktir can ya ders calisma niyetin yok,kizin bari bos yere zamanini harcama.
hexagram -himm
hiçbir şey çalışamayacak olan öğrencilerdir. kalınırsa okulun uzamasına neden olacak bir sınav bile olsa, kimi sigara içecek, kimi sigara içmeyin sivilcelerim azıyor diyecek, bir diğerinin telefonu çalacak, ötekinin karnı acıkacak, berikinin beyni durmuş olacaktır.
yüzde 99 olasılık ve yüzde 1 hata payıyla, birlikte çalışacak optimum öğrenci sayısı 1 ile 3 arasındadır denilebilir.
vize berbat ve okulun uzama durumu varsa herşeyi bırakıp çalışan öğrencilerdir. 1 günde 2 sınavları varsa*evde ayrı derslerin çalışılması için 2 oda ayarlanır. unutulmaması gereken ise dersin ehli olmuş 2 adet öğrencidir. 1. dersi çalışmayı bitiren, 2. dersi çalışmak üzere diğer odaya geçer. ama genelde geçmek için toplanmış öğrenciler değil derslerin ehli olan öğrenciler çalışır.
ŞiMDi düşünün bir kere;gençler,çünkü anne babalar yaş yükseldikçe böle şeylere izin werirler;hernese gençler toplanmışş.alem kurulmuş..ders çalişilcak ha..ya zaten öle bi durum olsa bu insanlar okulda çalişir ...bu yalan...geç bunu...aşklar,ewde durumlar warken kim oturacak da abi hadi gel CEBiR ÇALiŞALiM DiCEKK...FANi Bi DURUM BU...
sınava çalışmak dışında herşeyi yapan öğrencilerdir.
ilk bir saat içinde ciddi olarak çalışılır.daha sonra muhabbet başlar.o gün okulda olanlar anlatılır.ders çalışma bırakılır.
sınav saati geldiginde aaa cocuklar biz ders calışmayı unuttuk yühh baska sefere calısırda gireriz artık diyen toplulukdur.
genelde sabahın ilk ışıklarına kadar süren gırgır neticesinde calısma olayı söyle bi sözle noktalanır ''hassiktir sıctık''
kesinlikle 4 ve/ya 4 ün katı * şeklinde toplanmaması gereklidir bu öğrencilerin keza bu ders çalışma aktivitesi direk king batak poker eşli pişti vb oyun oynama aktivitesine dönüşebilir. çoğunlukla da "king * * matematiksel zekayı geliştiriyor abi neticede ders çalışıyo oluyoruz" yalanlarının söylenmesine sebebiyet verir. peki oyun sonunda ders çalışılırmı? tabiki hayır. bu yüzden diyoruz ki sınava çalışmak için toplanan bu örenciler 4 ve 4 ün katı olmasınlar.
x kişisi: üniversiteyi kaçıncı yılında kazanmıştın sen abi
kusmuk: ikinci yılımda kazandım * anlamadım neden ama okadar da arkadaşlarla ders çalışmak için toplanmıştık
x kişisi: anlıyorum
kusmuk: koz karo bu arada beyler
mekan: sınava * * *çalışmak için öğrenci arkadaşlarla toplanılan ev * * *
genelde winning turnuvasıyla sonlanır.
şu ana kadar hiç kimsenin gerçekleştiremediği bir öğrenci aktivitesinden başka bişey değildir toplanıp ders çalışmak. ama boyle zamanlarda çok güzel geyik olur. sonuçta toplanan adamların hepsi aynı kafadandır arada sırada inekler çıkıp aktiviteyi bozmaya çalışsada güçleri yetmeyecektir
* sabahın erken saatlerinde 7 kız * toplanıp çalışmaya karar verirler. tabi geç gelen arkadaşlar bilinir * .bunun üzerine 5'i tamamlayıp ders çalışılmaya başlanır.
pasifagresif: *
a: ya ben kahve istiyorum. kızlar kantinden bir şey isteyen var mı?
kacak kelebek: yooooooookkkkkkkkkkkkkkk
pasifagresif: * epitel doku çeşitleri çok tabakalı, tek tabakalı vs vs. derinin dermiis tab...
b: ay deri dedin de geçen gün aldığım fondoten berbat çıktı ya. o kadar da para verdim. uymadı rengi
c:yaaaa
kacak kelebek: gidip değiştir. devam et pasif.
pasifagresif: *
a: kantinde kimi gördüm tahmin edinnnnnn........
wunsch: kimi kimi kimi????
kacak kelebek: * * arkadaşlar sınavdan sonra konuşsak, hiç çalışamadım ben.*
herkes pöfffler. kacak kelebek, pasifagresif aldırış etmez.
geç gelen arkadaş ortama katılır.
d: arkadaşlar şile'de gezi düzenleniyormuş. bizim sınıf yapacakmış.
ve artık olay kopar , ders çalışılmaz. sınıftan üç kişi yavaş yavaş uzaklaşır başka yerde çalışır. *
bir buçuk saat çalıştıktan sonra ödül olarak kafa çekmeye giden tiplerdir.*
toplamdaki mevcudiyetle sınav sonrası başarı oranı ters orantılıdır.ne kadar çok toplanma o kadar az ders çalışma demektir.**
anlatan kişi ve etrafındaki kişiler olmak üzere iki gruba ayrılır.anlatılan grup sürekli hiçbişe anlamıorum yaa diyerek hayıflanır.anlatan kişi ya çok kolay bak bıdı bıdı yapsa da o grup anlamamaya programlanmıştır.sonuçta anlatan boşuna çırpınır anlatılanlar ise geyiklerine devam eder ve eef ef kömür gibi yanıyorum şarkısı eşliğinde geyiklerine devam eder.
dersten geçmenin şart olduğu zamanlarda yapılan ama her defasında beşiktaş çiğ köftecisinde noktalanan hadise. * *
genelde ders çalışmanın %80 nin dedikodu ve tıkınma faslının oluşturduğu toplantılar.maalesef çalışılınan kısımdanda hiç bişey anlaşılmadan da sona erer.
sabah kantınde calısırız diye devam eder.
hiç birzaman çalışamamış öğrencılerdir.
güncel Önemli Başlıklar