bugün

şimdi ekşi de bu başlığa bakıyordum ki ne zaman uludağ ya sıçrayacak diye düşünürken ilk f5 te görünce şaşırmadım.

sıla nın o hali ne öyle?
yaşlandırmışlar kadını.

azer de fırsattan istifade tam meriç rolunu üstlenmiş. zaten o adamda öyle bir şey seziyordum.
Sıla nın nasıl bir kadın olduğunu gösteren görüntülerdir. Ahmet kuraldan dayak yedi diye ciyak ciyak ötenler vardı. Şimdi de ötsünler. Karaktersizsin, aşağılıksın, evli koca avcısısın. Nereli diye baktım egeliymiş. Bi de ne var bu fotoğrafta diyen cuckoldcular var. Verin karınızı kocanızı millete de böyle poz versinler. Amkmun beyinsizleri.
tip ahmet kural'a benziyor yalnız. bunu da bitirir sıla yakın zamanda.
ahmet kuralın hayatını bitirdin aman dikkat et hazer her an üstüne suçlama iftira atılabilir.
Ben de bir şey bekledim. Birbirlerine yaslanmış uyuyorlar alt tarafı. Sarmaş dolaş tarafı nerede allah aşkına
beni şoka uğratmamış görüntülerdir.
Yanındaki adamin fıstık gibi karısı var. Cidden sıla'yla beraberse yuh diyorum.
Sila yarı baygın halde, belliki bu kadının alkol problemi var.
Hazer sefin yemegin tuzunu, pisme suresini kontrol etmesi lazim.
hazar kallavi kim amk.
hazer şef evliymiş. Ahmet Kural bir kurban kes, fakir doyur arslanım.
Bu sıla da hep kendinden heybetsizlerden mi hoşlanıyor lan? Git kendine boylu poslu kaslı adam bul kız.
hazer amani de tam playboy miami erkeği tipi var.
sılanın da tipik bir türk kezosu olduğunu gördüğümüz durumdur. götüne tekmeyi basınca başka kollara kendini atan eski sevgilimden tek farkı, ünlü olması.
o sıla mıymış ya tipe bak nasıl değişmiş öyle.