bugün

kişilerin çeşitli sebeplerden dolayı bünyelerinde meydana gelen sıkıntı durumuyla yemek yiyerek başa çıkma yolunu seçmesidir.
kilo olarak geri dönen gereksiz beslenme şeklidir
Genelde sıkıntıdan abur cubur tüketimi artar.Buzdolabının önünde dakikalarca ne yesem diye beklersiniz.
Bünyeden sıkıntıyı atmanın iki yolu vardır;
1) Masturbasyon(ex etkisi yaratır)
2) tıkınmak(plajda zor günler sizi bekliyır)
gece geç saatte gerçekleştirildiğinde kabus olarak dönüt vermesi muhtemel eylem! * *
(bkz: bir sosyal faaliyet olarak yemek yemek)
yaşamak için yemek yemek yerine yemek yemek için yaşamakı tercih eden insanlarda sıklıkla görülen eylem...

bünyeye alışkanlık ve kilo olarak yerleşmeden önce kontrol altına alınması gerekmektedir..
bir yemeği, heleki abur cuburu yemeden önce "aç mıyım? yoksa öylesine mi yiyorum? " diye iç ses mutlaka devreye sokulmalıdır.
sıkıntı hiç bitmezse kişinin sonunda patlaması kesin olan faliyettir.
(bkz: sıkıntıdan yemek yiyememek)
(bkz: can sıkıntısı başa bela)
obezliğe giden yoldur. Hiç uğramayın derim. Gidin bi hobi edinin.
duygusal açlık denir buna .
ardından sıkıntıdan bir sigara yakılacaktır.
genellikle yapmadığımdır. olum sen dert mi çekiyorsun ziyafet mi çekiyorsun? o ne öyle "ayy çk mtszm hmn nutella kşıklayım!" olmaz efendim derdin kederin şanına yakışmaz. ayıp ayıp.
eğer yiyip kilo alamayan biriyseniz sizin için sorun oluşturmayacak bir aktividedir. bir de kendi yaptığınız şeyleri yemek daha etkilidir sıkıntının geçmesi için.
TUZLAYARAK YEMiYORSANIZ SIKINTI OLMAYACAK DURUMDUR.

TUZLAYARAK YAKABiLiR.
çok tehlikeli ve sonu olmayan durum. bir yere kalmaya gidildiğinde yaşanabilir. insan kendini tutmalıdır bu durumda.
En sevdigim.
Daha vahimi var ki o da evleneceksin gel adli programı izlemek.

Şaka maka cidden komik amcalar teyzeler var seçmece mi bunlar?
(bkz: nasıl kilo alınır)

Yapmayın genşler bunlar hep hata,hep zarar.
Nasıl kilo aldım 101.
fazla kilo aldırır sonra çukum niye ufak diye söyleniyorsunuz.
yemeyin amk.
tehlikelidir..

görsel
ondan sonra göt leğen gibi olunca vay efendim hep sıkıntıdan. yemeyin yemeyin az biraz dikkat edin kendinize.
buzdolabının ya da ıvır zıvır çekmecesinin başında amaçsızca beklenen zamanlarda yapılan eylem.