bugün

yapacak bir şey bulamayan bünyelerin başvurduğu yöntem.

- ulan amma sıkıldım be naapsak ki? dur götümden bi yalan uydurayım da hem sıkıntım geçer hem de şu moronları istediğim gibi yönetirim. off bu mağara da amma karanlık be.
fıkrasına gülünmeyen adam tarafından gerçekleştirilmiştir. böylelikle mesihliğine inanılmayan adam olmuştur kendisi.
ahlaksızlıktır.
aslında pek çok cemaat liderinin denediğidir. her zaman tutmuyor o ayrı.
tarikattaki üst kesimler kendi dünyalarında yaptığı eylemdir. Geri kalmış, cahil ve beyinleri gelişmemiş insancıklarda o peygamberlerine inanır ve her dediğini yapar.
o değil de, daha 1 hafta olmadı meclis yasa çıkardı. dil, din, ırk gibi kitlelerin hassas olduğu konularda artık eskisi gibi sözlüğe sıçamayacaksınız. yazılan bir yazı sebebi ile, son çıkan yasaya muhalefet ve anayasa'nın belirttiği maddelerce hüküm giyebilirsiniz. bu 1.

sözlük moderasyonunun konu ile ilgili kalkıp resmi gazeteyi takip etmesini beklemiyorum. ancak sözlük formatı denilen hadise ister istemez eski koşullarda devam edemez. çok sık olmamakla beraber "savcılık kararı ile bahsi geçen yazarın ip ve kişisel bilgileri" istenebilir. bu da size zor, ip'si istenen kişiye de koyabilir. bu 2

bu yazı entry değildir. 3.
güncel Önemli Başlıklar