bugün

Belanın ben geliyorum dediği gecedir.
en tatlı gecedir. sonra aranır olur o geceler.
allah o gecenin belasını vermesindir .
o gün umarım cuma akşamıdır .
En tatlı sohbetin yapıldığı gecedir. Nitekim daha sonraları mesaj atmaya bile üşenilir.
Ya o gecenin sonunda evlen ya da bir daha görüşmeyin. Bir halt çıkmaz o ilişkiden.
Baya baya şaşırarak bugün başıma gelen şeyin şuan sözlükte gündemde olması durumudur.
yaşanan heyecanın sebebi yüzde 90 "acaba o kişi mi" sorunudur.

"o kişi" olmadığı anlaşıldığında geçer. geriye hoş bir gece yaşamış olmanız kalır.
Ya ben tam konuşucam bir uyku geliyor. Öyle tatlı ki, 31 yaşına geldim evde kaldım uyku yüzünden.
Bi keresinde bunu yaşayıp nişanlaşmıştık o da 1 gün sürdü sonra ayrıldık. Hiç hoş değildi aynı ilde yaşamamamız.

Yoğusa kesin evlenmiştim, düşman götüne.
iki insanın birbirine en uzak olduğu gecedir heleki karşılıklı oturuluyorsa.
Unutulmaz bir gece de hele yaz akşamıysa... O kişi hakkında hiçbirşey bilmemek ve gelecekteki kazıklardan habersiz umuda yolculuk etmek...
Bazen çok istediğim durumdur. Sanki hiç tanışmamış gibi tekrardan birbirimizi tanısak bir soru sorduğumuzda cevabını ilk defa duyuyormuş gibi tepki versek. Sabahın 5ine kadar yorgun olmamama rağmen konuşsak çok iyi olurdu o günleri çok özledim.
etki açısından en özel gecedir.
En güzel gecedir o gece.
Özlenen gecedir. keşke dersin hep her şey o günkü kadar güzel kalsaydı ama kalmaz.
Kalbimin ritmini bozmaya değmezmiş.
Belli bir süre sonra aşırı hızlı gittiğinizi anlayıp pişman olacağınız gecedir.

Sıfırdan hayat hikayesine bi gecede çıkılır mı yav.
telefonun ucunda bekleyen birisi, sabaha kadar sürecek sohbet, atılan kahkahalar.. Özlediğim zamandır.

Umarım kisa sürede bir yenisini yaşarım.
keşke tekrar, tekrar ve tekrar yaşansa, insan sırf o gecenin hatrına aşık olabiliyor.
yüzde tatlı bir tebessümün, belki hadsizce düşüncelerin yeşerdiği gecedir.
bir süre sonra iyi geceler dilersin ama midendeki kelebekler uyumana izin vermez. o sıra konuştuklarınızı düşünür daha da heyecanlanırsın.
sonra bir gün, hepsi biter. pişmanlıkla hatırlanan tatsız bir geceye dönüşür.

olsun. güzel olan her şey biter demiştim; bitene kadar tadını çıkarmak gerek demişti birisi. haklı mı bilemiyorum. sanırım değil.
hayatımda bir kere yaşamış olduğum gecedir. o geceden 4 sene sonra da aynı kişiyle evlendiğim için bir daha da yaşamam.
ilk gece 7/24 açık çorbacı gibi olan gözlerin her geçen gün dükkan panjuruna döner; otomatik, aheste aheste kapanır.
Özlediğim gece.
Daha güzeli yan yanayken sabaha kadar konuşmaktır. Gün çoktan doğmuş, gözler uykudan zar zor açılır, kahkaha atmaya mecaliniz kalmamış ama yine de atmaya çalışırsınız.. bunun yanında telefondan mesaj veya arama beklemek çok anlamlı gelmiyor.
güncel Önemli Başlıklar