bugün

Maaşı dolarla almadığımız için bizi etkilemeyecek (!) Zam.
Güzel sıfır oto zaten zengin aliyor fakire bundan ne sen zeytin yağdan haber ver.
aha sıçtık.
yemin ederim bence en mantıklısı bisiklet.
inşallah ona da zam, vergi gelmez. *
60 bin zam gelmeyecek. Liste fiyatlarına yüzde 5-10 arası zam gelecek. Ondan sonra araba yüzde 80 vergi dilimine girdikten sonra 60 bin ötv gelecek. Yani en az 15 bin lira zam üstüne 60 bin.
Namaz qlio yol yabdı.
otomobil artık para kazandıran bir emtia oldu ülkemizde.
alıyorsun 3-6 ay sonra güzel kar ile satıyorsun.
şimdi de öyle bir fırsat zamanı zamlardan önce.
Bu ülkede arabaya binmek lüks zaten. Benzin pahalı, 40 çeşit vergi var, sigorta kasko muayne bakım VS. Yani devlet birde üstüne niye araç aldın lan, vergisi alırsa süper olur.
Galericiler yaşadı. Arabada zaten şu an bayi galerici arasında resmen karaborsa Köprüsü var. Neyse biz elimizdeki şahine sahip çıkalım satsak onu da alamıycaz artık aq..
(bkz: zam yağmuru)
Mazota da gelmesi gereken zam.
Önceden bir litre mazot sırasıyla 3 USD, 2 USD ve son yıllarda 1.5 USD idi.

Devlet bütçemizin en önemli gelir kalemi olan dolaylı vergiler yakıttan sağlanıyordu. Şimdi siz toplu taşıma kullanmayın, özel arabanızla gezin diye devlet bütçesi açık veriyor. Toplu taşıma kullanan biri olarak mazota da artı vergi uygulamalarını istiyorum.

Oradan gelen gelirler ile sosyal yardım yapılsın.

Zaten bütçe dengesi bozuldukça lira değer kaybediyor, asgari ücretlinin maaşı eriyor. Artı vergiler gelmeli.
Azdır. 600 bin zam gelsin. Otomobile ne hacet, Şahsımın yabdığı yollarda yürürken göreyim şu yandaşları
hepsi dış güçlerin oyunu. almanya ameriga bizi kıskanıyor yeğen.
chpliler yüzünden gelen zamdır.

çünkü yol yaptık.
(bkz: kılıçdar istifa)
(bkz: yetmez ama evet).
(bkz: mutlu musun imamoğlu)
tayyibe para kazandırmamak için yıllar önce yemin ettim, sıfır araç almamaya.
arz şoku ve kur şoku sonrası normal durumdur. Fakat bir yerden sonra bu tip sorunlar genellikle talep şoku ile karşılaşır. sanıyorum talep şoku pek yakında.

13.1.2022 tarihli edit net bir talep şoku hasıl olmuştur. keşke haksız çıksaydık.
Zam degil zamciktır o.
Zamımimiza koydular gene.
Oh oh paralar galericilere gidiyor .