bugün

bütün gece vücudu saran sıcaklığın birkaç saniyede buza dönüşmesi. Yorgana sarıl sarıl sımsıcak manita gibi onla takıl sonra bir anda bırak. Kim icat etmişse bu erken kalkmayı onu götüren otobüsü sikeyim.
nisan ayında iatanbul da yaşanıyor olması gayet şaşırtıcı bir durumdur.
sıcak bir çorbayla geçiştirilebilir.
kışın geldiğine delalettir.
ankara'da yaşadığınıza delalettir.
Birileri bundan bahsediyor olsa gerek.

görsel
Sabah erken saatlerde işe, okula giden her vatandaşın yaşadığı. O yataktan kalkıp gitmemek için alarmı erteleseniz de en nihayetinde yine kalkar ve dışarı çıktığınız an uykunuzu açan soğukla karşılaşırsınız. Bence Kahveden daha etkilidir.
işte bu kasımdır.

Bize bu zulmü reva görenler üzüleceksiniz.
Evin enüst katta her yerdensoğukalan bir ev ise gerisini sen düşün...
Muhteşem hissettirir. Hafif titremeler eşliğinde depresyon hırkasına sokulup mutfağa gidip kahve yapılır. Prize çatal sokarak içilir.
uykunuzu da alamamışsanız lanet ötesi bir durumdur.
Bim'de çalıştığım zamanlar geldi gene aklıma. O değilde o tam mesai ucretlerimizi vermediler ona yanarım.
Etkili bir işkence türüdür. Sabah sabah felsefe yaptırır insana.
Hayatta varlık sebebine kadar sorgulatir. Mesela ben azıcık kalkıp bir miktar hazırlanıyorum, sonra tekrar yatağa koşuyorum bir süre yatıyorum. Böyle milim milim hazırlanırken, servisimi kaçırıyorum. Sonra toplu taşımayla ise giderken hayattan soğuyorum. Işte de yine mi gec kaldin azari yiyorum . Ama ertesi gün yine o yatağa dönüyorum. Öyle de bir ayrılamayıs işte.
Hayatı zıtlıklar yaşanılır kılar arkadaşlar.
mükemmeldir.
Bi 6-7 saat sonraki hâlime üzülüyorum sabahın köründe sıcacık yatağını ve tatlı uykusunu bırakıp hazırlanmaya başlayacak çok yazık.
güncel Önemli Başlıklar