bugün

ses gerçekten "yağmurun sesi" ise sorun olmayacak durumdur.

yoksa yine altınızı ıslattınız diye anneden bir ton dayak...
Uyandığında pencerenin önünden geçen kar tanelerini görmekle eşdeğerdir.
en sevdiğim uyuma şekli.. yağmur, gök gürültülü sağanak yağış şeklindeyse dadından yinmez gari...
bahar şarkısını akla getiren bir hal.
Huzurun kelime anlamıdır.
yağmuru sevmediğim için beni pek mutlu edeceğini düşünmüyorum.güneşin doğuşunu görmek uyanırken daha mutlu edici sanki ama bilemedim şimdi.
Sicacik bir yataktan alarm sesini duymamasim derse gec kaldim diye uyanmaktan daha iyidir.
bi de ev çinko lu ise off aman tanrım.
Huzur kelimesinin sözlük anlamı olduğunu düşünüyorum.
Oh hava misstir.
saat 11-12'ye kadar götü yaya yaya uyuma lüksüne sahip olmanız gerekir.

sabahın 8'inde kalkmak zorundaysanız sizi uyandıran sesin bir önemi yoktur.

alayına söversiniz.
Sanırım mutluluk bu olsa gerek dedirten bir başlık benim için..
Nasıl desem ,Sevginin yansıması dudaklarımda yağmur olduysa onun sesiyle uyumak tarif edemeyeceğim bir mutluluktur benim için..

Hayaller keşke gerçek olsa ,sesini özledim..
(bkz: huzur)
Ama ne güzel dedin be... Şu an muhteşem olurdu.
Huzurdur. Hele karadenizde... Yağmurdan sonra uyanıp gözlerinizi açtığınızda yemyeşil bahçeler görmek... Neyse amin.
Huzurdur elbet. Bir başkası da; bir sabah kalkmışsınız Ki semtinizin beyaz gelinliğini görmüşsünüz.
çok huzur vericidir. bir de kışın uyanınca kar yağdığını ve her yerin bembeyaz olduğunu görmek , bir yandan da şöminede yanan odunların çat çut sesleri...her mevsimin ayrı bir tadı var. şimdi de her yerde çiçek açmış ağaçlar insana yaşama sevinci aşılıyor.
iyi ki türkiye' de yaşıyom lon. dört mevsim mis gibi.
Dağ evinde yada çadırda kalıyosanız mümkün ve çok keyifli.
Hayali bile yetti.
huzurdur.
bu gecede olsa fena olmaz.
Huzur veren bir rahatlıktır. Ninni gibi gelir size yağmurun sesi.
işetir. başka işe yaramaz. demedi demeyin.
En az çocukken kahvaltı yapana kadar izlenen çizgi film kadar mutlu eden eylem. Tabi senenin 267 günü yağmur yağan bir karadeniz sahil ilinde iseniz çinko sesi bir başka oluyor.
En sevilendir en en. Öyle dertsiz tasasız umursamaz. Hasret kalınan denizli sabahlarını hatırlatır.
güncel Önemli Başlıklar