bugün

Son zamanlarda fark ettiğim modadır. Muazzam bi şey len bu. Artık hiçbir kadının takması lüzum değildir. Memelere özgürlük!
iş yerinde öğle yemeğine çıkmamla birlikte bir kez daha gördüğüm olay. Halkımız uyanıyor artık. Millet aç aç.
Hobi olarak çikabilirsiniz kizlar söz bak hayvan gibi bakmayacagim ama meme ucunuza bant yabistirirsaniz dikkatimiz fazla dagilmaz kizlar.
32 yıldır erkek halimle yaptığım eylem. Kızlarında elini taşın altına koymasını bekliyoruz.
şey yapalım mı? gelin bakın "erkek olarak 85613 yıldır yaptığım eylem" esprisini 1000. kez yapana altın sütyen hediye edelim. aramızda para toplar alırız. hallederiz bence ne dersiniz?

sütyeni alan "erkek" arkadaşımız o andan itibaren ister ilk kez sütyenle dışarı çıkar isterse de götüne falan sokar. kendi tercihi.

tanım da istersiniz siz şimdi, takibinde olduğum, desteklediğim moda.
Bilinenin aksine sütyenle dışarı çıkmak göğüsleri sarkıtır, ve bazı sütyenler (la senza vardı eskiden ona ithafen yazıyorum) göğüs kanseri yapma riski taşır.

Ayrıca, göğsünüzde sürekli bir katman olmasının ne kadar rahatsız edici olduğunu bilmiyorsunuz.

Sütyen gerçekten o kadar rahat değil, e takdir edersiniz ki istanbulda sütyensiz gezilmez bu yüzden el mahkum devam.
Göğüs kanseri de nedir arkadaş.
görsel

T: sütyensiz dışarı çıkılır mi çıkılmaz mi buna kadınlar kendileri karar versinler fakat kendimden yola çıkacak olursam, donsuz dışarı adımımı atmam. Zorunluluktan dolayı bir gün bu vaziyette dolandım. Müthiş bir rahatsızlık hissi veriyor. Üstelik kıyafetler ile temasta oluşan sürtünme ve buna bağlı ufak tefek yaralar da cabası.

Bence giyin. Yine de siz bilirsiniz.
göğüs ucu bantları sayesinde sosyal çekinceleri olan birçok kadının da artık rahatlıkla yapabildiğidir.
üzerine giyindiğin şeye göre değişir o olay.
neyin altına sütyen takman gerekir, neyin altına takmaman gerekir bilmen lazım.
Şu başlıkta bile övülen meme yüzünden bugün şikayet ettiğimiz kadınların bir yerleri kalkıyor. Kadınlar böyle şeyler yazıyor mu? Yazmıyor ve yazmadıkları için biz onların köpeği gibi gözüküyoruz. Şahsen bir kadın olsam ve Uludağ sözlüğe baksam kendimi tanrıdan bile üstün hissederdim.
Caps ver lan puşt.
E normal yazın.
böyle olanlar rica ediyorum 3 kat sütyen taksın.
görsel
yok öyle bir şey.
Biz de erkekler olarak donsuz çıksak hiç bir sorun olmaz her halde,pantolon üstte tişört mis bu sıcak havada.Hemen sapıklık olarak algılamayın lütfen.insani bir durum.
An itibariyle balkondan bile gözlemleyebildiğim şahane olay. Kadıköy'ü, beşiktaş'ı, karşıyaka'yı filan düşünemiyorum bile.
Gözlere ziyafet çektiren modadır.
Özellikle Antalya'da 1-2 aydır pek revaçta.
Akp'nin kalesi olan bağcılar'a ne zaman uğrar acep diye düşündürtendir.

Arkadaşlar devrim yapacaksak her yerde yapacağız. Özellikle kadınlar ellerini taşın altına koymalılar.
Türkiye'deki kızların insanlığa en büyük katkısı.
Youtube'da ''Why i don't wear a bra'' diye aratırsanız karşınıza bir çok video çıkacaktır.
Sütyendeki dolgu maddeleri kanser yapiirmiş.
ben herhalde bayburt ta yaşıyorum haberim yok. hiç denk gelmedim.
güzel bir moda.

zaten bence çok gereksiz bir şey neden takarlar bilmem.

ama, bir aksesuar olarak yatakta seksi bir işlevi var.

evet sadece seks esnasında takılmalı.
kiiiimseyi ilgilendirmemesi gerekirken elalemin memesi, bu yaygara şamata neyin nesi ?
Desteklediğim moda.

Ama sadece 80 ve üstü meme bedeni olanları destekliyorum. Küçük memeliler mümkünde ölsün.