bugün

Yeni tanışılan kızın dost ve komşu ülkelerden 12 tam puan almasına sebebiyet verecek davranıştır.

Dilber mi dilber, munis mi munis, şehla bakışlı esmer 48 kilo kızla bistro tarzı bir mekanda akşam yemeği yenir. Bu mekan yakaya peçete takılan ecnebi adeti dolu bir yerdir ve çatal sol, bıçak sağ elle tutulur. Er kişi "ulan bunlardan hangisi tatlı kaşığıydı, dur şu yemek kaşığını yalayayım da tatlı kaşığı yapayım.." diye düşünürken; dilber hatun sütyeninden çıkardığı demir paraları masaya bırakıp hesaba hisseli ortak olmak istediğini gösterir. Daha sonra da garsona eliyle yazı yazma işareti yaparak hesabı istediğini belirtir.

Şüphesiz didaktik bir davranıştır ve yiğit er kişiden tam puan alır. Hemcinslerine örnek olması dileği ile masadan kalkılır..
delikanlı kızdır.
bir de pantolonun paçasını sıyırıp, çorabından bir dal sigara çıkartıp içtiyse aboooov.
dilber ay ayarında bacımızdır.
şayet karşısındaki erkekse beşe katlanıp, üçe bölünebilen bir hal alır.
adım başı banka varken paraları sütyen içinde taşıdığına göre anneanne olması muhtemel kızdır.
sürahi hanımın gençliğidir.
verdiği paranın manevi değerinin maddi değerinin kat kat üstünde değere sahip olacağı bilinmelidir...
memesine güvenmeyen parasini oraya koymaz.
çingen olabilitesi yüksek kizdir.
büyük ihtimalle 60 yaşında bir bakire kızdır.
Adanalı olabilir.
çingendir.
"bozuk paranın sütyende ne işi var?"sorusunu akla getiren kızdır. ayrıca yeni tanışılan kızın 48 kilo olduğu nerden öğrenilmiştir.
banknotları sütyende, bozukları da don kenarına dikilmiş minik cepte taşıyodur.
+şşt dur koduğum ben öderim hesabı. erkeksiniz diye ne lan bu havalar.
ninesinin yanında büyümüş olma ihtimali yüksek olan kızdır efendim.
(bkz: sütyenbank dan sıcak para çekmek)
ah aah! Ne kirli çıkındır o.

Tam evlenilecek kızdır. Çünkü yastık altında orda burda dar günler için sakladığı para vardır. En kötü anda hızır gibi yetişir.

Ama dikkat edilmedilir. Anahtarı paspas altında bırakma potansiyeli vardır.

Demem o ki aman gençler, sevelim sayalım bu kızları. Nesilleri tükenmesin!
türkiye için cesur kızdır.

çünkü "aman abi senin paran burda geçmez." sözünü müteakip hesap ödemeye çalışanların eline yapışırız biz. şimdi bunun ele yapışsan.*
samimidir, hafif bir yasemin yalçın havası yaratabilecek cinsten performans gerçekleştirerek parayı ödediği kişiyi mest edebilir. bili bilir..
cennet mahallesinde yaşıyordur.
sigara tabakasından sigara çıkarıp garsona da verdi mi tam olur.
cuzdani cikar denecek kiz.
aklıma angelina joile gelmiştir efendim bu hede de. nasıl bir konusur böyle.
Nenesinden gördüğü bir ödeme şeklidir. Belki Çiçekçi teyzenin çiçekçi kızıdır.