bugün

http://www.ekolay.net/sag...ID=501&haberID=493322
uludagsozluk haber ajansının aldığı haber doğrultusunda meme kanserine yolaçtığı ortaya çıkan alışkanlıktır.
(bkz: sütyenleri cıkaralım cıkarmıyanları uyaralım)
(bkz: kavusmuyor düğmeler)
(bkz: dam ustunde un elemek)
(bkz: ikizlere takke)
göğüslerin rüyada dik ve diri durmasını sağlayacak atraksiyon. Böylece rüyalarınızda bile beğenilen ve dikkat çeken biri olacaksınız. *
yanlıştır. kan dolaşımını engeller. allah korusun ama sağlıklı değildir.

ayrıca az sütyen takmak göğüsleri sarkıtacağı gibi, çok sütyen takmak da göğüslerin dik durma yeteneğini azaltır, ve göğüsleri tembelleştirir. gene sarkar yani göğüs.

en güzeli geceleri sütyensiz ya da şıksa bile rahat sütyenlerle uyumaktır.
peki ya yerçekimi? sorusunu akla düşüren olay.
pek saçmadır.
bir kadının yapabileceği en güzel davranışlardan biridir. neden mi? kişi sütyenini çıkarmadan yatıcak ve dişleriyle çıkarması için bu işi partnerinden bekleyecektir, böylece durup dururken atraksiyona gireceklerdir.
sütyenleri çıkarttırmadan uyumak denilince inanılmaz bir güzellikte seksilik içeren cümledir. yalnız yatmak gibi bir şeydir. seksi iç çamaşırları falan olursa erkeğine çıkarttırmak çok faydalı olabilir.

--spoiler--

kapıyı açtım baktığımda memelerini sıvazlıyordu.
--spoiler--
sütyen yamultan, alttan çıkan demiriyle ciğer dağlayan eylemdir.
(bkz: kız olan yazarları deşifre timi)
ülkenin abaza gençliğine referans olacak haberdir. Ekmeklerine yağ sürer.

- çıkarsana hayatım sütyenini.
* saçmalama göktay, bu bizim ilk buluşmamız.
- göğüs kanseri olabilirsin ama, geçen gün gazetelerde görmüştüm haberi, bak bu da küpürü.
* iyi de burda yatarken diyor, şuan sinemadayız farkındaysan.!
- doğru. hadi bize gidelim o zaman.
* ???**^'&'^%'^&
büyük göğüslü her kızın ya da kadının yapmak zorunda olduğu eylemdir. sütyensiz sağa sola dönmenin zorluğu ve ağrı yapması nedeniyle asla çıkarılamaz. hijyen açısından ise gece ve gündüz takılan sütyenlerin temizliğine dikkat etmek, 12 saatte bir değiştirmek makbüldür.
uykusuzluktan geberdiğinizde çıkarmaya üşenmek sonucu olur. *