bugün

boxer giyerek penisinin haykırışlarını bastıran erkekle eşdeğerdir.
abazanların çıkarttıkları gürültüden hoşlanmayan kızdır.
(bkz: kahrolsun sutyen memelere ozgurluk)
(bkz: müge ile tatlı sert)
aaa kızım, gir içeri ayıp.
(bkz: merve sevi)
susturmayacakta ne yapacak, gözümüzü siktiği kadar kulağımızıda mı sikertecekti.
(bkz: sütyen takmayan kız)*
yeni ergen kişidir. ve o çığlıklar susturulmazsa kendisine ciddi sıkıntılar doğrubilir..
(bkz: memeler bas kaldirmis)
ailesinden ahlâk, istediği fantezilerden mahrum kalmış, tek eliyle entry giren * yazar tesbitidir.

hani pardon'da ferhan şensoy'un güzel bir repliği var hatırlar mısınız?

hassiktir be rıfat abi!

işte o.
birbirine karışmak için akan suların yönünü değiştirmeye çalışan kadındır.
sütyen takmazsa orospu, yollu; takarsa da doğaya karşı gelmekle suçlanan kızdır.

memeleri anıtkabir'e benzeten zihniyet eğer annesinin sokakta, otobüslerde sütyensiz dolaşmasına razıysa diğer kızlara laf sokabilir, aksinde ise iki yüzlülük olur.
beni, "aga bunların çığlık atanlarıda mı varmış?" düşüncelerine sevk eden tanım.
hakkaten var mı lan? ben hiç canlı meme görmedim. merve sevi'ninkiler sayılmazsa "ölü" de görmedim.
(bkz: sessiz çığlık)
lg reklamı gibi, yani çerçevesiz iyi hoş da alışmamış götte iyi durmuyor. yani kaçımız çıplaklar kampında dönüp anadan üryan hatunlara baktık ki? dimi. tutmaz bu fikir..
insan hakları mahkemesine şikayet edilmeli bir de bu. çünkü ortada bir kısıtlama var, memelerin özgür olması lazım. hıh. hangi devirde yaşıyoruz üstadım böyle memeleri susturmalar, zincirlemeler falan.. yazık.
güncel Önemli Başlıklar