bugün

sabırlı erkektir.
sütyen kopçası nasıl açılır onu bile bilmem. işte durumum bu kadar vahim beyler.
motoru komple mi indiriyorsun be kardeşim?

fayans arasına derz mi çekiyorsun ebeveyn banyosunda?

1'e 2 atkı mı örüyorsun babako?

ayıboğandan diş mi çekiyorsun?

bir kuzuyu komple parçalara mı ayırıyorsun?

etme çocuğum. bırak o sütyen öyle kalsın hiç değilse erbabı yer de mundar olmaz.
ön sevişmenin bokunu çıkarmış. 4 dakikada sütyen kopçasını açan erkek 1 saatte anca icraata geçer.
epey geç kalmış erkektir. tek hareket gerekli. parmaklar doğru noktayi kavradi mi 5 saniye bile sürmeyecek eylemdir.
Oyalandığı dört dakikayı sevişme süresine ekleyip geç boşaldım havası yaratacak olan erkektir.

Çakal seni.
sütyen kopçasını açana kadar kızın zaman geçirmek için sigara yakacağı durumdur.
4 dakikada karşı tarafın isteğini kaçıracağı için zaten açmasına gerek kalmaz.
dişlerinle açıyor olsan bile ortalama sürenin 20 de 1 gerisinde olan erkektir. erkektir diyoruzda öyle işte.
Eş zamanlı olarak, okyanusun ortasında bir kaptan gemici düğümünü çözüyordu.
numara yapan erkektir. kız anlamasın diye daha önce açmamış ayağı yapıyordur.

ben 3 buçuk dakikada açarım mesela.
Sütyen dediği de.

Baktın olmuyor, libidona kuvvet. Gizli gizli omuzdan ipleri kollara doğru sarkıt. Fantezi ayağına önce bir tarafı, sonra bir tarafı ortaya çıkart. Gerisi de partnerin ile hayal gücünüze kalmış.

Ciddi ciddi bunları dert edenler var mı yahu?
4 dakika buna sabredebilen adam, yatakta o kadını uzuuuun uzun mutlu eder,aceleci değildir.
Önden kopçalı sütyeni icat etmiştir.
duyan da sanki bütün erkeklerin "sütyen açma olimpiyatları"nda madalya aldıklarını zanneder.
makine mühendisi olması muhtemel erkektir. formül ile çözmeye çalışacağı içün bir türlü açamaz. siz 4 sene boyunca içeceği suyu bile formülle hesaplatırsanız adamlara sosyal yaşamları da böyle olur..
sevişme süresi 5 dakikada kalır.
içinden Bu zevkli dakikalar hemen bitmesin diyordur lakin karşı tarafın havasi kaçabilir.
15 saniyeyi geçmemeli.
insan kör olsa daha çabuk açar
neslimden utandım bak şimdi.
Kabahat sütyen giyen kadında. Kurtulun şu fazlalıklardan salın artık memeleri.
(bkz: şimdiye gidip gelmiştin)
evet ortalamanin cok uzerinde bir sure ama. belki adamin sutyen kopcasi acma fetisi var. belki de tadini cikariyor. belki de tak cikar tak cikar yapiyor ama kamera kizin onunde oldugu icin biz goremiyoruz ve adami beceriksiz birisi saniyoruz. haybeye.
belki kizin ozel talimati var. " beni bir ceylan gibi yavas yavas soymani istiyorum vakkas " demis olabilir.
sartlari ve fetisleri tam olarak bilmeden hor gormemek lazim.
içinde bunu icad edenin yedi sülalesine selam söylüyordur.
En son makas ile kesmiş olması muhtemeldir.
şu kopçayı açsın artık dediğim erkektir, iki gündür başlık popi.