bugün

o kadar büyük bi sorun haline getirilmiştir ki bu kadar olur..

_sütyen kopçası açmaktan çok korkuyorum hüseyin abi bi yol yordam göster gözünü sevem =((((((88888
+sen önce sütyeni dolduracak memelere sahip hatunu bul gerisi kolay yiğidim..

yahu tek elle sütyen açmaktan dert yanan mı istersin , işin sanatının sırlarını veren mi istersin , alternatif çözümler bulan mı istersin..

bi kız sütyeni açtıracak kadar niyet etmişse sevişmeye , sen tek elle açamadın diye tası tarağı toplayıp gitmez..sen tek elle sütyeni açtın diye madalya da takmaz..onca heyecanın arasında , adrenalin kanda maksimum konsantrasyonda , sen sütyen kopçası düşün ?! bu nedir arkadaşım..
açmakta zorlanılıyorsa açmaya gerek yoktur. avucunuzla komple sökün orayı aşşağı doğru çekin, kızın hoşuna bile gider bu vahşiliğiniz.
daha kolayı kopar gitsin.
sevişirken sorun olabilir bazen. solüsyonu;

bir adet makas taşıyın yanınızda. tüm kıyafetleri keserken, sütyeni ve külotu da aradan çıkarıverin.
sanırım şifreli bir edevat... ya da bizim beceriksizliğimiz...

http://www.youtube.com/watch?v=PeaOdNSO8gA
sevişmenin en ateşli yerinde erkeği uğraştırarak ateşi biraz da olsa söndürür.
-hadi bebeğim çıkaralım onu da
(15 saniye sonra)
+ya çıkmıyo bu koduğumun şeysi
repliklerine neden olabilir
erkeğin seks deneyimi ve nasıl seviştiği hakkında güvenilir ipucu vermez.
insanların "bakın ben sevişiyorum bunu da herkes duysun" demek için ortalığa attığı feyk problemdir.
görsel
bi kopça açmak bu kadar zor olamaz.
kesinlikle sorundur.
elbet o oradan çıkacak ve bu şeref er kişiye ait olmalıdır.
tek elle, tek hamlede açmak bir kaç artı puan birden kazandırırken gereğinden fazla uğraşmak en anlayışlı hatundan dahi beceriksiz lafını duymanıza sebep olabilir.
ne demiş atalarımız bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp; http://www.metacafe.com/w...ndo_her_bra_with_one_hand
bir bayan için esasında erkeğin ustalıkla sütyen kopçasını tek hamlede açması çok büyük hayal kırıklığı olabilir. ilk düşüneceeği adamın nelerden geçerek bu ustalığa ulaştığı olabilir ve kıskançlık ilk orada başlayabilir.
cıt cıtlı badi kadar sinir bozucudur. neredeyse her gün açarım ben bu kopçadan kolay yani pratik gerek biraz. dert etmeyin. *
bir kadının her gün yaptığı basit eylemi erkeklerin nasıl zorlaştırdığını görüp, bıyık altından gülmektir bu duruma.
her erkeğin hayatta en az bir kere yapması gereken eylem. O heyecan, o gerilim başka hiçbir şeyde yok inanın. Yapmayanın gözü açık gider.
beceremeyenler için olayı seksileştiricek bir makasın işi görüceği sorun edilmemesi gereken eylem.
kolaydır. azıcık içeri ittirin. *
dil ile yapılamayacak iştir.
lisede legal olan yegane sex davranışı.
Açmak tabiri çok düşük kalmış, koparmak olmalı o.
tür aksiyon gerilim macera

imdb: 9.6
Er kişi için en zevkli eylemlerden biridir.

Ha her sefanın birde cefası vardır,

O da hatun kişinin size arkasını dönüp "taksana şunu" demesidir.

--spoiler--
- birinciye mi takılacak yoksa ikinciye mi?
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar