bugün

bakir erkektir. candır, canandır. sonuna kadar güvenilesidir.
bunlardan bir tanesine çaktırmadan sütyen takarsanız zaman içerisinde meme geliştiriyorlar. dolduruyorlar orayı. evrimin ilkeleri muazzam.
kadınların "üff püff" deyip, sonunda kopçayı kendilerinin açacağı erkektir. uğraşmayın sıyırın gençler.
tecrübesiz erkektir.
Bazılarıda tek eliyle açabilir.
Dalga geçilmesini onaylamadığım erkektir. Oğlum kınamayın insanları, başınıza gelir. Valla benim geldi yapamadım bir keresinde. Ayıp değil a!
sütyen takmıyordur.
Alışık değildir. Biraz uğraşıp çalışırsa olur. Bol bol deneme falan lazım.
tek elim olduğu için genelde koparıp atıyorum onunla uğraşamam efenim.
Umarım kendi fermuarını açabiliyordur. Yahu her erkek tek elle açmak zorunda bu dünyada bu üniversiteye gitmemek gibi bi'şey.
erkekliğe giriş 101 dersinin sütyen kopçası açmak olduğunu göstermiş erkektir.

move bitch get out the way.
bakirdir.
nerede okudum hatırlamıyorum.

bir hastaya mamografi çekilecek, üzerindeki kıyafetleri çıkarırken orada bulunan erkek doktordan yardım ister sütyen kopçasını açmak için. doktor uğraşır bir süre açamaz. hasta döner doktora "doktor bey bekarsınız galiba." der ve doktor utançtan yerin dibine girer.
tek sorunu bu olsa keşke erkeğidir.
Kadınlar bile zorlanıyor erkekler napsın dedirtir.
ben sinirli insanım, koparıyorum genelde. hard sevdiğim için konu ateşe aleve kapılıp gidiyor.
Hep hazıra denk gelmiştir.
ibnelik olsun diye kız arkadaşlarıma kıyafetin üzerinden bile iki parmağımla uyguladığım şeyi iki eliyle gözünün önündeyken yapamayan beceriksiz erkektir.
deneyimi azdır. ağzıyla sütyen kopçası açan varmış gençler; ona göre kopça konusunda gereken tecrübeyi edinin.
şişman kızla sevişen erkektir. zayıf pürüzsüz vücutta tek elle bile rahatlıkla açılır o kopça. kilolu lütfen.
sütyeni kopartmayı deneyecek erkektir. fakat marka bir sütyense kopmaz, kızın canını yakarsınız. denemeyin.

bu erkeğe müthiş tavsiye:
bak kardeşim şimdi farzedelim ki daha önce hiç kopça açmadın.
şimdi kızla yüz yüzesin, algoritmik biçimde anlatıyorum bak.

önce öpüşmeye başla. ya da yiyişiyorsanız işte bir noktada.
daha sonra kız kıyafetini soyacak ya, sütyenini otomatik kendisi çıkartacaktır. baktın çıkarmadı, devreye giriyorsun.

(standart kopçalar baz alınmıştır)
sağ tarafa a noktası, sol tarafa b noktası diyelim.
a ve b noktasının tam birleştiği yerden 1cm kadar yanlarından tutuyorsun.
sonra a noktasını b'ye doğru, b noktasını a'ya doğru ittiriyorsun. ama tam kavramalısın. 2 veya 3 kelepçeden olabiliyor bu kopçalar. sonra zaten eline böyle bi boşluk hissi geldiğini anlayacaksın. o zaman bırak. kopça açılmış olacak.

ama bu işi yaparken öpüşmeye devam et ve yavaş yavaş git ki zaman kazan. bir süre sonra direk açabilecek hale geleceksin. her şey sabırla.

bu iyiliğimi de unutmayın. kadını aşağılamadığınız sürece, breaking bed yanınızda gençler.

edit: tek elle açma mevzusu sensei seviyesidir. siz sadece derslerinizi okuyun, bol bol pratik yapın çekirgeler.
Hiç mi açamıyormuş? O zaman göğüssüz sevişecek.
Zamanla kazanılacak tecrübe olduğunu bilmesi gereken erkektir.
Acele etmeyin gençler. Bi gün gelecek ve bu bir sorun olmaktan çıkacak.
Bakmışsınız ki 5 saniyede olay tamam. Hem de tek elle.*
onuda açamıyorsa artık bavulunu toplayıp gitsin.
çok kafaya takmaması gereken erkektir.

baktın açılmıyo siktir et memeleri. memesiz olmuyo mu bu sevişme işi sanki?