bugün

Agzimla bile açabilirim uzgunum beyler.
Sütyeni komple yırtan birisi olarak pek sallamadığım erkektir.
iyi sen açıyorsan mübarek olsun o vakit. Yetenek sizsinize git finale bile kalabilirsin belki. Şayet Einstein bile böyle bir yeteneğe sahip olamadı.

(bkz: millet deliye biz akıllıya)
valla kopçasına göre değişir kardeşim...hiç sütyen kopçası açmadığın nasıl da belli oluyo.

bikaç tip kopça var, tek elimle açarım, bi de bazı içiçe geçmeli olanlar var bayaa bi 5-10 dakka uğraşır açamazsın...

yani kopçasına bağlı.

hele bi de pahalı bi sütyense kadın sana "yırtma" falan der, uğraşır durursun...genelde ama çok basit düzenekli kopçalarla yaparlar, açılsın, diye...sütyen sanayii de erkekleri düşünür genelde...
benim de içlerine dahil olduğum bir erkek grubu. olmuyor, nasıl beceriyorsunuz lan?
hiç açmadığım için nasıl açıldığını bilmiyorum. neye benzediğini de bilmiyorum.
Bazen kadınlar bile açamıyor. Öyle kopçalar var ki içinde mahsur kaldığım sutyenler oldu.
kaşarlanmamış erkektir. kopçanızı rahatlıkla açan erkek bulunca sevinmek yerine geçmişte yaşadığı pompaları, kaç kişinin hakkına girdiğini falan düşünüp ağlayın.
bu konuda basarisizim ve bir türlü yapamıyorum. Uygulamalı öğretecek kızlara selam.
Rezil erkektir.

Devlet mavi kimlik verse bile herkes erkek olamaz.
Elleri yoktur diycem ama insan ağzıyla yine açar be.
Velhasıl öyl bir erkek yoktur.. Varsa da erkek değildir.
sudokuya yönelsin.
Okulunu açacağım , kayıtlar yakın zamanda başlıyor. Kopça açamayan erkek kalmasın!
Kabiliyet düşmanı, yetenek fakiri, rezili rüsva erkektir.

Erkek bile denilmez o canlıya.*
Sevişme sırasında olunca çok komik oluyor lan . Deli bi çaba sarfediyoruz . Ama nedense o an iki tarafında aklına gülmek gelmiyor .
tek elle açtığım doğrudur.

şaka bir yana deneyim ve tecrübe bunu öğretti.

teşekkürler bunu öğreten o bütün kadınlara.
Sutyen vardida biz mi açmadık. Bunlar birtakım kişilerin uydurmasidir.
Sütyen görünce boşalır. Evet.
Pantolon düğmesi de çözemez bu. Yazık lan.
Onun orda şeysi var orasından çekince açılıyor ya o bende o.
ne demek açamayan lan?
Gerekirse ağaç motoru kullanır yine de açarım.
Tek hamledir. Net.
yeri gelir, bilerek açamazsın. *
bıyığımın altından tebessüm etmemi sağlamış adamdır.
bence çok tatlış bir erkektir. minnoştur. aferindir ona.