bugün

kimi kaynaklara göre 60 ile başlayan en ideali 90-95 olan 120' ye kadar çıkan içi dolu yumaşak ürün.
60 mm ağır toplarla başlayıp 120 mm zırh delici toplara kadar bedenleri olan meme koruyucu ürün. 60 mm'den aşağısı amatörü eğlendirir.

(bkz: tanklarla fazla ilgilenmek)
75 avucunu doldurur işte.
90-95 gibi gitmesi lazım. abd'ye değil amına koyim.
A cup, b cup, c cup, d cup, e cup...
75 destekli model türkiye'de bestseller.
--spoiler--
sütyenin Bedenleri Yar Yar Yar Yandım,
ellenir memeleri Şinanay Yarim Şinanay Nay...
--spoiler--
insanı eski sevgilinin sütyen bedenini hatırlamak için zorlatan başlık.
70 ten başlayan, 5er 5er artarak ilerleyen sayı sırt ölcüsüdür. a-b-c-d ise göğsün ne kadar büyük ve dolgun olduğunu ifade eden ölçüdür. 90+ olan sütyen bedenleri şişko olduğunu gösterir sütyen sahibi kişinin, büyük yada güzel göğüslü olduğunu değil.
75-80-85 ve beyinlisi. haa 90 beyinli de olur 70 beyinli de olur ama kesinlikle beyinli ve özgün biri olmalı. yoksa ne yapayım çok güzel bir kızı? eskort var bir sürü ona benzer, o güzel kızı elde etmek için harcanan çaba yerine 2-3 gün bir işe girip çalışsan zaten aynısı ile birlikte olacaksın? işte her şey cinselliginizi yaşayamamış olmanızın getirdiği sorunlar dahilinde ortaya çıkıyor. hem salaksınız, hem utangaç hem de ergen. bu fark etmiyor isterseniz 40 yaşına gelin hep ergensiniz ve hep ergen kalacaksınız sayın sözlük abazalari. götünüze sokarsın o babaanne memelerini.
sözlükçü kızların biz barzo yazarları aydınlatmalarını istediğim başlık.

a-b-c-d-e / 75-80-90 valla ben bi şey anlamıyom amk.

daha iyi anlaşılması adına mümkünse resimli, capsli, hatta videolu anlatım falan olsun.
hatta ve hatta sözlükçe konferans tadında özel bi toplaşma bile tertip edilebilir bu konuda.

o kadar bilgiye ve memeye açım yani..
yanlış bilinen önerme.

o sizin 70-75-80-85-90 vs. dediğiniz şeyler meme büyüklüğünü değil sırt ölçüsünü verir.

meme büyüklüğünü veren şeye cup denir. yani a-b-c, harflerle ifade edilendir.

yani 95 memeye ooo diyen erkek hiçbir halt bilmiyordur. 95 ne lan sırtı 95 cm olan kadın mı olur?
sanırım beni şu an için "arifin manchestere attığı golü" ararken çok yanlış sitelere götürecek başlık.

alacağınız olsun zalımlar.
bi mesaj atmadınız bilgilendirmediniz.
Erkeklerce ve hatta çoğu kadınca çok yanlış anlaşılmış beden ölçüleridir.

Ortalık "kadının dediğinin memesi 85 olcak aga" diye gezen erkekler ve "ben 95 giyiyorum cnm ya ;)" diyen kadınlardan geçilmiyor.

Şöyle ki bu 70, 75, 80... 100 e kadar yolu var bunlar sizin kilonuzla alakalı. Sırt genişliğinizi dolaylı yoldan kaç beden olduğunuzu belirtiyor.

70 - 34 beden
75- 36 beden
80- 38 beden diye gidiyor böyle.

Cup kısmına gelirsek asıl erkeklerin "öahh!" dediği kısım yani bu A, B, C..., EE harfleri meme büyüklüğü veriyor.
Yani sizin o rüyalarınızı süsleyen ölçü kilolu ama memesi küçük 95 giyen kadın değil zayıf ama memeleri büyük kadın olan 75D veya 75E' dir.

Şöyle anlatayım hâlâ anlamayanlar için, Adriana lima'nın sütyen bedeni 75D, Kate upton'ın ölçüsü 75E'dir. ( Zayıf ama memeden zengince kadınlar)

Durumlar böyle. N'olur artık 80 severim, ideali 90 falan diye ortalıkta gezip dellendirmeyin beni. Size bir 95 meme gösteririm hayattan soğursunuz vallahi..