bugün

Akıllara durgunluk veren sorunsaldır.

Ben şahsen değildir diyemem çünkü oradan açarım muhabbeti genelde, görürsem.

Köprücük kemiğinde hafif boşa kalmış bir sütyen askısı kadar kıvrak estetik ve seksi bir şey varsa getirin beraber sikelimm

Bebeğim derim devamı da siyah mı?

Aç bak aşkım derler.

Açarım biraz fazla açarım ama.
insanda akıl olmayınca akıllara durgunluk vermesi normal olan bir sorunsaldır.

cevap; değildir.

evet kızlar artıları alayım.
Onu bilmem de sen 31 çekmekten çükünü yara bere içinde bırakan bi abazasın.
sütyen askısına bakıp kendinden geçen tek hücreli canlı sorunsalı.
Bu mantıkla gidersek, atleti görünen erkek de yolludur. Hatta gömlek altında atletinin izi belli oluyorsa, o bile yolludur.

Buradan yola çıkarak atletlerini sürekli gördüğümüz ustalar, en yollu erkeklerdir.
değildir. bunu düşünen tacizci bir sapıktır.
bir kadının herhangi bir yeri bir şekilde seksi gelebilir. bundan etkilenebilirsin de, fakat bu o kadının yollu olduğuyla ilintiyi olmuyor, senin zayıflığınla ilintili oluyor.
Ufak bir sorunsaldır. Kimin aklına geliyor böyle şeyler. Evet.
tartışmaya açık konudur. kesin olarak yollu değildir diyen büyük yobazdır.
Ya o değil de bir ara şeffaf askılar vardı ya.

Sanırım gençler siz hiç onlara maruz kalmadınız. Bak gece gece nasıl canım sıkıldı amk.
Sanmam, dikkatsizdir.
Yol sizin kiraya verdiniz aklınız da evlat. O kadar cok pisliğe batmişki zihniniz herkesi kendiniz gibi sanar olmuşsunuz. Sözlüğe noldu böyle? Kimler işgal etti? Bir aydir bakiyorum adam akıllı bir başliğa denk gelemedim . Yemin ediyorum üzülüyorum artık
Derin felsefe buhranlarına daldığımız şu karantina günlerinde sözlük erkekleri olarak bizlerin akıllarını kunciklemektedir.
Genel olarak libidosu yüksek kadınlar frikik vermekten çekinmezler.
Seksidir.
yollu değil ama paspal olabilir.
Yolludur.

Ama tişört veya gömleğinden beyaz atleti görünen erkek kadar yollu değildir. Hele eğildiğinde çatalını gösteren ustalar, onlara hiç girmiyorum... onlar, en fenaları.

Yapmayın arkadaşlar, altı üstü sütyen askısı. Nasıl ki kimse sizin atletinize hallenmiyor siz de sütyene hallenmeyin. Sonu damacanaya kadar gider bunun.
evet, bazısı. teşekkürler.
Sütyen askısından bile tahrik olan abazanlar varmış. Yuh diyorum müsaadenizle. Antalyada sokağa çık gördüğün on kadından beşinin sütyen askısı yahut bluzun altından kopça bölümü belli olur. Kadınların kıyafetleri erkeklerinki gibi pantolon gömlek ceket şipşak beş dakikada giyin çık değilki amk. Sütyeninden tut taytına, abiye tulumundan tut straplez elbiselerine, topuklu ayakkablarına, saçına makyajına, rimeline, ojesine, fondötenine bokuna püsürüne ebesinin nikahına kadar detayı olan varlıklar kadınlar. Her bokuna böyle tahrik olacaksanız işimiz var birader. Kara çarşaf giyinip çıksınlar düz mantık. Sadece gözleri görünsün militan gibi. Burasıda iran ya zaten.
Yollu yolsuz banane.
sokakta yürürken gördüyseniz yolludur yoluna gidiyordur.
güncel Önemli Başlıklar