bugün

Sütyensiz gezmeyen namuslu Kemalist kızdır. Ya hiç olmasaydı?
Tahrik olma amk. Ben senin oruç tutmandan tahrik oluyor muyum ? Bunlar böyle işte iradesizlik en büyük özellikleri.
ne olursa olsun sütyen askısı görünen kız beni tahrik eder. varsa öyle biri yazsın. lan yakışıklıyım ya kendime göre bir havam var en azından. fuck buddy bulmak zorlaştı arkadaş liseden sonra. mağdurum. üniversitede bile işler kesattı bıraktım o yüzden.
edit: eksileyin sizi gidi pis yobazlar. o kız medeni cesarete sahip biri ve bana özel mesaj atacak. attığında burada attı demeyeceğim.
edit2: yazmayacağım dedim ama çirkin pislikler çatlasın diye diyorum. aranan kan bulundu.
Karalamadır.

Ulan bıktık sizin bu her boktan tahrik olmanızdan. Bu nasıl bir geri kafalılık, nasıl bir yobazlık aklım hayalim almıyor. Beyin vermiş Rabbim. Kullanın. Kötü konuşturmayın adamı lan!
inandığını iddia ettiği dinin "cehennem" vaadinden tahrik olmayan sahte dincilerin sanrısı olan kızdır. madem inanıyorsun bre gafil bakmayacaksın tahrik de olmayacaksın. ama yalandan inanıyorsan bakarsın öyle o pis beyninde tahrik de olursun başka neler neler olursun kim bilir..
Iyice mala bagladiniz amk.
parkta sikişen turbanlıdan evladır...
Sütyen askısından tahrik olan yazarın beyanı.
uzun elbisesinin altından her şeyi gözüken türbanlıdan evladır.
görsel
memelere özgürlük!!
Canııım, o benim yaa. Sütyen askımın göründüğü hatta bir iki tişortumun yanları aşagıda kaldığından sütyenimin yan kısımlarının göründüğü kombinler yapmaktayım. Peki senin ne düşündüğün umrumda mı? Immmm, hayır. Ben ateistim oruç tutman beni ilgilendiriyor mu? Imm bi sn, hayır. Benim tutmamam seni ilgilendiriyor mu? HAYIR. Tahrik oluyorsan git hallen kendine fındık beyinli. Ben de seni görmek zorunda değilim, onu naabıcaz?