bugün

dünyada sıklıkla bulunan muhteşem insanlardır. genel özellikleri süt olarak yetiştirilen tipler tarafından nefret edilmeleridir.

1- marilyn manson: gelmiş geçmiş en iyi şarkıcılardan biri. bir sürü harika şarkısının yanında bir sürü de cover'ı var. ayrıca çok iyi bir ressam. sanatçı kelimesinin tam karşılığı yani. 2 tane röportajını izleseniz ne kadar muhteşem bir insan olduğunu, aşık olunası bir hayat görüşü olduğunu göreceksiniz. köylü abilerinizden duyduğunuz kaburgalarını aldırmış yalanıyla yargılamaya çalışmayın adamı.

2- conor mcgregor: ufc'nin tüm dünyada tanınan tek sporcusu. sporun eğlendirici yanını da çok iyi kullanıyor. dövüş stili de ufc'ye oldukça uygun bu adamı anca süt çocukları sevmez. koskoca hollywood yıldızları bile bu adamı destekliyor siz kimsiniz amk.

3- zlatan ibrahimoviç: neredeyse gittiği her takımda şampiyon olan, golün her türlüsünü bolca atmış muhteşem bir sporcu, muhteşem bir insan. 37 yaşında olmasına rağmen taş gibi bir vücudunun olması ne kadar büyük bir sporcu olduğunu gösteriyor. tipi süt çocuğu bir isveçli'ye benzeseydi herkes hayran olurdu eminim.

4- lebron james: bana göre jordan denen torpilliden çok daha büyük bir basketçi. miami zamanları ben de sevmezdim ama herkesin hayatında hatası olur. hırsı, yeteneği, kazanma azmi... her açıdan muhteşem bir sporcu. süt çocukları gitsin kobe desteklesin.

5- cristiano ronaldo: messi denen tıfıldan daha üstün bir futbolcu olduğunu premier lig, şampiyonlar ligi ve milli takımda yaptıklarıyla çoktan kanıtlamış bir isim. kimse bana messi'nin torpilli barcelona takımıyla yaptıklarını anlatmasın benim için kıstas torpilsiz takımlarda gösterilen performanstır. ronaldo da portekiz milli takımı gibi orta sıra bir takımla kupa kazandığına göre messi'den üstündür. tüm kariyeri 4 sene olan şişirme şişko ronaldo'dan bahsetmiyorum bile tek ronaldo cristiano ronaldodur tabi bir süt çocuğu değilseniz.

evet arkadaşlar şimdilik aklıma gelen bunlar açık ve net.