bugün

ateşi ilk bulan bu yöntemle bulmuştur. kadının pıttığındaki kılların yanması üzerine ilk ateş yanmıştır. am bitinin keşfide bu ateşle olmuştur bitlerin çıtır çıtır yanması sonucu bitlerin çığlığı kulakları tırmalamıştır.

not; iki tahtayı birbirine sürtüp ateş yakma işi bu gerçeği gizlemek için uydurulmuştur.

derdimi sikmek isteyenler için; (bkz: derdini sikeyim butonu) sikin pardon tıklayın lütfen!
Liseli ilişkisi.Üniversitede bir üst seviyeye update edilir.
eğer sürtünen iki kişi evli ise dinen bir sıkıntı yoktur fakat eğer sürtünen iki kişi evli değilse zinadır, haramdır, dinen caiz değildir.
adet döneminde olan bayanın eşine armağanıdır vel hasılı.
Sikinizde derman kalmaz. Fazla zorlamayın elinizde kalır demedi demeyin. Sonra avuçlayıp en yakın hastanenin yolunu tutarsınız dal daşşak.
görsel

Sürtünme Yoluyla ilişkiye Girmeye Çalışan Çift, 10 Hektar Ormanlık Alanı Ateşe Verdi 

Manisa’nın Turgutlu ilçesine bağlı ormanlık arazide sürtünme yoluyla ilişkiye girmeye çalışan dikkatsiz çift, bölgedeki 10 hektar ormanlık alanın kül olmasına neden oldu.

Manisa’nın Turgutlu ilçesine bağlı Musacalı ile Akköy arasında bulunan Manavdere mevkii ormanlık alanında dün başlayan ve şiddetli rüzgarın da etkisiyle çevreye yayılan yangında 10 hektarlık üzüm bağı, zeytinlik ve meyvelik alanı zarar gördü. Edinilen bilgiye göre yangının çıkış nedeninin, ormanlık arazide sürtünme yoluyla ilişkiye girmeye çalışan G.i (18) ile kız arkadaşı M.O(16) olduğu öğrenildi.

Yangın haberini alan Turgutlu Kaymakamı Ersin Özbükey olay yerine gelerek, jandarma ekipleri ve köylülerden bilgi aldı. Özbükey, basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Yangına 55 arazöz, 10 dozer ve yaklaşık 500 personel ile müdahale ediyoruz. Ekiplerimiz hayatlarını tehlikeye atarak yangını tamamen kontrol altına almaya çalışıyorlar" dedi.

Nubuk Pantolonla Yün Etek Yangına Davetiye Çıkarıyor

Özbükey, yangının çıkış nedeni ile ilgili bir soruyu ise "Gençlerimiz sürtünme yoluyla ilişkiye girerken çıkan yoğun kıvılcımlar çalı çırpıyı ateşe vermiş maalesef. Kardeşlerimizin sürtünürken ne giydiklerine çok dikkat etmeleri gerekiyordu. Nubuk pantolonla yün etek tepkimeye girince yangın kaçınılmaz olmuş. Sürtünürken çıkan kıvılcımlara karşı uyanık olmak lazım." sözleriyle yanıtladı.

Yangından hafif yanıklarla kurtulan çift göz altına alınırken, G.i'nin Turgutlu Karakolu'nda verdiği ifadede "Kız arkadaşım henüz reşit olmadığı için ilişkiye ancak bu şekilde girebiliyoruz. O gün kıyafet seçimini biraz yanlış yapmışız. Yün eteği görünce dayanamadım, gözüm dönmüş. Hırsla sürtünürken çıkan kıvılcımları farkedemedim" dediği bildirildi.

Bölgedeki sert esen rüzgarlar nedeniyle yangının kontrol alınmasında yer yer güçlük yaşanırken, bazı bölgelerde soğutma çalışmaları halen devam ediyor.

kaynak: zaytung.
potansiyel enerji ilişkisidir.
sürtünmenin oluşturduğu kıvılcımlardan nur topu gibi bir cocuğunuz fırlayacaktır.
hamile kalma olasılığı mevcuttur.
Anlamadığım ilişkidir. Yürürken omzumuzu mu sürtücez. Neremizi sürtüyoruz, ne siki ya. Nası ya!?!?!?
Tavsiye olarak, gençler, pantolonla yapmayın kasıklarınızda sivilcemsi pişik çıkar sürtünmeden kaynaklı.

Edit: Size bir daha tavsiye falan yok.
fizik kurallarına uyar. surları dövüp, yıkmamaktır.
posta gazetesi sayesinde ünlenen şey. sürtünme kuvveti fs=0.249 fk=0.624.
haydar dümene soru soranların girdiği ilişki türü.
(bkz: dry sex)
Tuğralı doblo style.
(bkz: dry hump)
(bkz: Sürtünme kuvveti)
Eğer içine almadan yapmaya dayanılıyorsa helal olsun derim swh alev falanda alma ihtimali var.
Mutlaka bi oral döner. Yoksa nasıl boşalacaksınız amk.
genelde genc kizlarimizin aman bekaretim gitmesin diye basvurdugu yontemdir.

sonradan evlenirken bakireyim diyorlar. bakire arayan erkeklerde yiyor iste.
duvara sürtüyorlar.
aslında güzel. ergen işi falan ama güzel.

not: alışmış kudurmuştan beter xd
(bkz: çalı çırpıya sürtmek)
harbi ben de bilmiyorum ateş yakmaya mı çalışıyorsunuz sürterek.