bugün

islam dininde erkeklerinde sürme çekmesi sünnet tir. Bu bakımdna çekilebilir. Ama bizim toplumumuzda hoş görülmeyen satanist zannedilen bir tür olay.
ya gay ya satanist gozuyle bakilan erkektir. fakat nedense bana boyle bakmaktan vazgectiler. sakallarda uzayinca tarikatcilara benzetilmeye basladim. hicbiri degilim.
güneş gözlüğü kullanmayı sevmiyorsa, yaz aylarında güneşin ışınları nedeniyle görme problemi yaşamamak için yapılması gerekeni yapan erkektir.
doğuştan sürmeli erkekler ne yapsın cımbızla kirpik mi alsın?
kimi ayılıyor bayılıyor, kimi allah kitap indiriyor.
(bkz: doğuş)

yok efendim kendi gözleriymiş! tamam kirpiklerin sıktır ve gözlerin sürmeli duruyordur, anlarım. ama sen direkt olarak göz kapağının altına sürme çekersen, yemezler!
(bkz: sagopa kajmer)
genellikle disaridan kotu gozle bakilan erkektir. hemen satanist veya metal muzik dinleyen biri olarak degerlendirilmektedir. cok yanlis. yakisiyosa kimsede bir sey diyemez.
(bkz: barış akarsu)
nasıl da yakışırdı ona.
bunu sünnet diye yapmıyor birçoğu 'dangalak arkadaslar' yolda tikky gençler hariç sürme çeken erkek gordunuz mu? çoğu kızlara begendirmek için.
yüzde doksan metalci olmasi beklenen erkektir.
sarışın insanların çekmesi hayatının hatası.
erman toroğlu.
ersun yanal.
Bacilarimiz.
khal drogo.
sevgılılerıme gore bende dogal olan sey! *
toptur. değilse bile uzak durun derim zira pislik oluyorlar.
(bkz: gizli ibne)
Ağır rockçıdır.
johnny depp olmaya çalışırken tarık mengüç gibimsi olurlar..
sünnete uyan erkektir.

zamanında yapıyorduk. iş güç araya girince işte.

göz pınarına faydası var. ek olarak keskin ışıklı ortamlarda gözü koruyor.
peygamber efendimizde sürme çekermiş bence gayet normal bir durumdur. esmer ve yeşil gözlü ise çok yakışır bence.
Renkli gözlü ise yakışır. Green day deki billi joe armstrong gibi yada killers dan brandon flowers gibi.
(bkz: barış akarsu)
Satanist olduğu düşünülür, çok büyük yanılgıdır. Çoğuna yakışmaz ama yapan erkeğede mani olmayalım.
peygamber efendimizin sünnetini yerine getiren erkektir.