bugün

hayyam garipoğlu;

ey karabulut karabulut
ben çınar olam sen karadut
üç milyonu gel al ama
bizim cemi hemen unut

süreyya karabulut;

üç milyon da yetmez hayyam efendi
kızımın giydiği beyaz kefendi
vermişken bari beş yap şunu
yoksa olurum ben bu senenin trendi

hayyam garipoğlu;

ulan sen ne yüzsüz adamsın
al şu beşi de konu burda kapansın
daha fazla isteme ha
istemem yine olay yaşansın

süreyya karabulut

beş de kesmedi beni
hanım emesim dedi
zaten enver çok dertli
yedi yapalım yedi.
.
.
.

sene 2020;

atv haber bülteni
sunucu ali kırca

altyazı: münevver cinayetinde şok gelişme...az sonra...
ölü tüccarı.
görüntülerini izledikten sonra delirdiğine kanaat getirdiğim gariban.

bu adamın ruh sağlığının yerinde olduğunu, yaptıklarının şov amaçlı olduğunu düşünüyorsanız ondan önce siz bir kliniğe gidin. gazetecilerin elini öpmeye kalktı adam, eh be.
hala birileri çıkıp, iyi değil, kafayı yemiş mazur görmek lazım, ne yaptığını bilmiyor gibi sallıyor bu adam için. lan bu adam, 3 eylülü bekleyin diye diye reklam yapmadı mı 1 aydır? planlı programlı şov yapıyor işte. kızının kanına bedel biçen adamın zaten normal olduğunu iddia etmiyoruz.
kızının kanı üzerinden rant sağlamaya çalışan ve akli dengesinin yavaş yavaş bozulduğunu vede bunun tv kanalları tarafından kullanıldığını düşündüğüm şahsiyet.
her gittiği programda veya her yaptığı basın açıklamasında gereğinden fazla bağırarak konuşup, hiç kimsenin de niye bu kadar bağırıyorsun bilader sağır yok demediği adam. ben olsam dayanamazdım herhalde.
iyice mantara bağlayan insan.tamam olay kötü ama ikide bir kamera karşısına çıkılmaz,birde üçmilyon dolar meselesini çözemedim parayı ne yapacak.
yaşadığı acıyı *başına gelmeyen kimsenin tahmin bile edemeyeceği insandır. tamam, belki çok fazla görünmektedir ekranlarda, belki çok konuşmaktadır kimilerine göre ama, kızını canice katleden insan sırf zengin diye, ailesinin bağlantıları iyi diye aylarca kaçabiliyorsa yargılanmaktan, bu acılı baba da katilin yakalanması için elinden geleni yapmaya çalışmakta haksız değildir. ortada bir 3 milyon euro konusu var bir de ama, umarım onu da gerçekten hayır yapmak için istemiştir. öyle olmasa bile, yine de kimsenin susmasını isteyemeyeceği insandır, ta ki katil yakalanıp adalet önüne çıkarılana ve gereken cezayı alana kadar.
duygu sömürüsü yaparak köşe dönmeye çalışan baba eskisi. bazıları medya oyun yapıyor, kızı karalıyorlar, babayı karalıyorlar olayı ört bas etmeye garipoğlu ailesini temize çıkarmya çalışıyor falan diyor. bu halkı kimse gerizekalı yerine koymasın. medyanında babanında diğer bu olaya dahil kişilerinde ne yaptığını köydeki köylü memed ağam biliyor ama bizim sözlük her zamanki gibi toplumun sesinden uzak. bu halk ne zaman medyaya güvendi diye sorarlar adama? bu olayda bir kızın ne olduğu çok önemli değildir. onun yaşam tarı, karakteri bu olayın dışındadır. para karşılığı erkeklerle beraber olan biri dahi olsa öyle bir şekilde ölmeyi haketmemiştir. onun hayatını korumakla mükellef ebeveynleri iyi polis kötü pois oynayarak kızın postundan para kazanmaya çalışmaktadır. gidin yakınınızdaki bir köy kahvesine size anlatsın köylülerimiz. sizdeki namus ve ahlak anlayışı ile toplumun çoğunluğunun namus ve ahlak anlayışı çok farklı.

işin garip tarafı siz okumuşların cahil sandıklarınızdan daha tutucu olmanız. olaya katkıda bulunayım diye saçmalamanın alemi yok.

o kızcağız sürayya karabulut'un satacağı malı değil evladıydı. ölüsünden para kazanmaya çalışırsa her şeyi hakeder. televizyonlarda kızını unutturmamak için dolaşıyorum ayağıyla olayı tırmandırmış, ortamı gerdiğini ve garipoğlu ailesini suçlu hale getirmeyi becermiştir.

o sülale eğer ki oğullarına yardım ediyorsa "ki ediyor" suçludur. fakat o cinayeti onlar işlemedi. kimsenin onlardan helallik istemeye hakkı yok. cem garipoğlu'undan helallik isteyecek kadar aşağılıksa benim diyecek lafım yok.

bir sebep ile normal yollardan adam öldürmek farklıdır, hunharca cinayet işlemek farklıdır. hunharca cinayet işleyen birine nasıl helallik verilir? helallik bir suç karşısında affedilmek için verilir. hem helallik deyip amaçlarına dini alet edeceksin hem helalliğin ne olduğunu bilemeyecek kadar cahil davranacaksın. o antipatik ses tonuyla bu adam semra hanım'dan bir metre öteye gidemez. bazı saflarımızda çıkıp "acılı baba" diye dursun. baba olmadığınız belli. acılı adam gider kan davasına çevirir olayı... veya gidip bir köşede kendini suçlar durur. bu ise medya m'si.
evlat acısından akli dengeyi yitirmiş babadır.
helallik adı altında milyon dolarlar isteyen adamdır.gel gör ki helallik başka bir şeydir.istemeyerek yapılan bir suç varsa,kasıt yoksa mesela.ama biri senin kızını vahşice katlediyorsa,bunun helalliği olur mu hiç..kızının ölümünden çıkar sağlamaya çalışan bu adama yazıklar olsun.
medyanın son kurbanı. zaten bu adamdan, bulunduğu durum içersinde normal hareket etmesi beklenemezdi, medya da bunu bir güzel kullanıp, kendine aylarca malzeme çıkardı.
sonunda olan bu adama oldu; hiçbir şeye ulaşamadı, herkesten dağ gibi tepkiler topladı, ne reklamcılığı kaldı ne para gözlülüğü. söylediği sözler, yaptığı hareketler "münevver karabulut cinayeti"nin önüne geçti. ülke artık bu adamı konuşmaktan cem garipoğlu'nu unuttu. yani bu zavallı adamı öyle bir kullandılar ki. o da buna müsaade etti. istese de istemese de edecekti. zira ben bu adamın ta en başından beri normal davranacağına, ne yaptığının farkında olduğuna/olabileceğine inanmıyordum. şimdi herkesten tepki yağıyor kendisine. haketti ya da haketmedi. en çok sövülmeyi hakeden gene "güzel, cici, doğrucu, mazlumun yanında olan" medyamızdır bizim.
acılı bir baba. eylem yapmak için gittiği gariboğlu holding'in kapısında yaptığı konuşma (mı derler ona yoksa bir feryat mı siz karar verin )ile herkesi şoke etmiştir hal ve tavırlarıyla. kızını kaybettiği için psikolojik sorunları olduğu aşikar ama yahu düşünün bir kere bir kız hunharca öldürülüyor ve bu 3 aydır gündemden düşmüyor, onu da geçtim ailesi en son görmek istediğim bir programda boy gösteriyorlar. nerde mi? seda sayan'ın programında. kardeşim bu böyle basit bir olay değil ki seda sayan'ın programında konuşulsun edilsin. interpol arıyor bu çocugu, tamam sesini duyurmak istiyorsun da zırt pırt, tv ye çıkarak bu iş hallolmazki zaten medyanın insafı yok seni de kullanır, ölen kızının kemiklerinide. bari rahat bırakın da kız rahat uyusun mezarında. bence bu olay kimse kusura bakmasın ama bir medya şovuna dönüşmüştür ve iyicene o****u olmuştur!!!
an itibariyle cnn türk'e telefon ile bağlanmıştır, bu sefer yardım ve yataklık yapanların yakalanmasını istemektedir kendisi.
cnnturk'e şu an yaptığı açıklamada sürekli bağlandığı evden insan sesleri '' hemen açıklama mı yapıyorsun hala'' tarzı bağrışları yapıyor. bence haklılar da. cüneyt özdemir'e sitem ediyo ya bi şey demiim sana ama yanlış yaptın devam ediosun.
ünlü olmaya ve ilgi çekmeye çalışan, ölen kızının ardından bu ciddi olayı şova yönelik kullanan baba.
keşke şu an cnndeki mutedilliğini kameralar önünde de korusaydı da oynuyor lan bu herif yorumlarına sebebiyet vermeseydi diye düşündüren adam.
cnn türk te zırvalayan adam. şov yapıyor resmen.
cüneyt özdemir bana şöyle dedi
bilmem kim bana böyle dedi diye bağırıp çağırıyor.
deli midir nedir.
cem'in yakalanmasıyla ilgili şunları söylemiş;
http://www.renkhaber.com/...n_ilk_aciklama/12962.html
aylardır saydırdığı emniyet eşkilatına teşekkür eden, kutlayan şahıs. iki dakka delikanlı olun lan.
cem in teslim olacağını 3 evvelden bildğini pişkinlikle söyleyen adamdır.hepimize gözünüz aydın olsun diyor kendileri.allah seni bildiği gibi yapsın be adam.
maltepe'de cg nin yargılandığı mahkemenin tam karşısına hakkında pankart açılan kişi .

3 milyon eoroya kızını satan adam. müraacat süreyya karabulut*
kendisi "para" babasıdır. ayrıca aylardır yüklendiği ve suçladığı emniyet teşkilatı ve istanbul valisinin yalakası olmuştur şimdi.
tüm türkiyeyi timsah gözyaşları dökerek inandıran ancak kızını para karşılığı satan haysiyetsiz bir babadır.öyleki cem garipoğlu ailesinden 3 milyon euro talep edecek kadar aşalık bir babadır.hatta baba bile değildir.
bu olay cem garipoğlu nun amcası hayyam garipoğlu tarafından cem garipoğlu nun mahkemeye çıktığı adliye nin karşısındaki boş bir binaya asılmıştır.şu anresmi gösteremiyorum ama bulduğum zaman ilk iş göstericem.
70 milyondan biridir.. Bu ekonomik durumda, en kar$i olanlarin bile yapacagi, ahlak di$i hareketiyle on plana cikmi$ acili babadir..
(bkz: acılı bir buçuk adana)
güncel Önemli Başlıklar