bugün

şeker hastalığının belirtilerinden biridir.
doyma kavramını yitirmiş insan isteğidir çünkü bir süre sonra devreye sadece damak tadı ve can isteği girer, aç ya da tok farketmez.. bi vakit pantolondan taşmaya başlamış göbeği kafaya takana kadar uygulanır bu eylem..
yemek hazırlamaya üşeniyorsanız canınızı sıkan istektir.
(bkz: insülin direnci)
sakız çiğneyerek giderilebilir.
alışkanlık gibi bir şeydir.

ben size yemeyin demiyorum, hobi olarak yiyin.
muhtemelen öğrencidir. son yemeğini 15 dk önce yese bile önüne gelen yemek fırsatını asla geri tepmez.
(bkz: kendimden biliyorum)
bugün bunu düşündüm, sanırım mevsimsel ve geçici bir durum, yani öyle olmasını umduğum bir durumdur.
Kötü bir alışkanlıktır, yemek yedikten 5 dakika sonra bir şeyler atıştırma ihtiyacı duyarsınız. Düzenli yemek yeme ve yeme isteği geldiğinde ise başka meşgaleler bulunmalıdır.
En fazla hiçbir şey yememe isteği kadar sağlık bozan durumdur.
bugün içinde bulunduğum ruh hali diyebilirim.kusacam lan.
sınav döneminde ya da hava değişiminden olabiliyormuş. *
regl olmadan önce içinde bulunulan durum.
ilerisinin obezite denilen bir hastalık olduğunu bilmeyerek yapılan eylemdir.
Can sıkıntısına sahipseniz, yapacak birşeyiniz yok ise, mecbursunuz. Sıkıldıkça yersiniz.
görsel
şu sıralar musallat olmuş durumdur.
acilen bir çözüm yolu bulunmalı aksi takdirde obeziteye kadar yolu var zaar...
alınan ilaçlar yüzünden ortaya çıkan durumdur.
Bunalım halidir, kimisinde iştah kesilir kimisinde açılır ve sonuç sürekli yeme isteği. Su için bol bol su için.
depresyon belirtisi değilse, bokboğazlığınızın belirtisidir.net.
mevsim geçişlerinde yaşanan, bünyenin bir tür savunma pozisyonu alış durumu diyorum ben buna.
sigarayı bırakmanın akabinde yaşanan olay.
Ya ilaç yüzündendir yada psikolojik sebepler durup dururken kimse intihara teşebbüs etmez.

iki çözümü vardır ya ilaç yada psikoloji.
duygusal bir boşluğun doldurulma sebebi olabilir. ya da açsındır, gözün doymuyordur.
bu aralar bende olandir.evde can sıkıntısından vucudumu strese sokmamin sonucu olarak gelen bir istek oldugu kanisindayim.
güncel Önemli Başlıklar