bugün

bu aralar, ben lan ben.
(bkz: ben)
yalan söylemicem, kendimi ağlatmayı seviyorum.
benimdir. keşke yazın dahi yağışlı bir yerde yaşasam. kapalı ve yağışlı havaları çok severim. hem kimsenin beni bundan dolayı yargılayıp asosyal ya da ruh hastası olarak damgalamaya hakkı yok. herkes senin gibi sıkıcı bahar aylarını ve yazın sıcaktan kavrulmayı sevmek zorunda değil.
tumblr kullananların hepsi.
bir de sokaktaki şemsiye satıcıları.
Yazın vıcık vıcık sıcağını değil kışın sükunetini seven insanlardır.
depresyona yatkın tiplerdir. ellerine bi kahve alır odalarına kapanır pencereden yağmuru izlerler. sonra foto çekip instagrama atarlar.
altınada bir hüzün cümlesi tamamdır.
Benimdir o.
Lisede bendim bu. Gerçekten de sosyal hayatı sıfır ve özgüvensiz bir tiptim. Hava yağmurlu ve karlı olduğu zamanlar okul bahçesinde kimse olmazdı. Gerilmeden, kimseyle karşılaşmadan sınıfa geçebiliyordum böylece.
bilgi: uzun entry, ona göre hazırlanın pls.

ooo benim o ben.

abi bak her zaman anlatırım. küçüklüğümde kendi mantığıma göre kurduğum bi hikayem var.

şimdi yaz ayındayız. sıcakladık. (küçüklüğümden beridir hep akdeniz bölgesinde yaşadım.-hatay, izmir, adana ve antalya) ve her zaman evde olamıyoruz.her zaman klimavari tekolojik aletler kullanamayabiliyoruz.

çıkarttık abi üstümüzdeki tişörtü. tamam. daha sıcak. çıkarttık atleti. tamam.ee daha da sıcak. napalım yani ölelim mi sıcaktan. ayrıca zaten ben maalesef çook çok terleyen bi insanımdır. bu özelliğinden bazen nefret etsem de böyle işte, değişmiyor. dikkat ederim terlememeye.

ama varsay soğuğa gittik. soğuk, üşüdük. giydik abi bi kazak. daha soğuk. bi kazak daha. daha da mı soğuk. giy üstüne mont. illa istediğin sıcağı bulana kadar giyebilirsin.

ayrıca, @1, bu soğuğa olan sevginin kesinlikle bi asosyallikle alakası yok abi. yeterince sosyal bi insan olmama rağmen bu soğuk sevgisi farklı.

ha kendim kendime asosyalleşmeyi severim. misal eski hayalim: soguktur abi okul tatildir. yat abi. o buz gibi yorganı üstüne çek. saatlerce kitap oku.

velhasıl,

soğuk demek raad demektir.
soğuk demek keyf demektir.
soğuk demek huzur demektir.
bu sene ilk kar düştüğünde karın altında çocuklar gibi zıplamıştım. soğuktan ellerim morarmıştı ama umurumda değil, çok seviyorum ben bu hava tiplerini.
Benimdir efendim penceremde oturup şöyle kiremitlerin hafif hafif beyazladığını görmek ve boğazlı kazağımla otururken sigara yakmak . Oh miss .
güncel Önemli Başlıklar