bugün

Bu aralar uykunun hiç gitmemesi durumu.

Akşam 7de uyandım ve şu an uykum yine gelmiş durumda.
uyku apnesi kontrolu yapılmalıdır.
iş yerinde bilgisayar başında otururken son günlerde başıma gelen olay. Ayakta gezince birşey yok ama bilgisayar başına geçip takılmaya başladığımda feci şekilde uyku bastırıyor.
Durup dururken yine gelmiştir. Bohem pazardan ötürü mü yoksa hayatımızın rutin sıkıcılığından mı bilemedim.
düzenli spor en iyi ilaçtır.
Bahar yorgunluğu olabilir.
Aynı zamanda kolesterol yüksekliği de uyku yapar.
Spor iyi bir ilaçtır...
Aslında bir gitse belki gelir ama hiç gitmiyor ki.
Abur çuburla beslenmenin yan etkisidir. Proteinli gıdalar tüketilmeli.
kimseyi korkutmak istemem ama benim bi hanım arkadaşımda da vardı o. kadında lösemi çıktı !!

bi kan testi yaptırın hepiniz.
mutsuzluk ve yorgunluk durumlarında da olabilir. hayattan ve gerçeklerden uzaklaşma isteğini gösterir.
Ölümle birlikte gelecektir.
içinde bulunduğum durum. Pazartesi kan testi yaptırmaya gidiyorum kesin vitamin eksikliği var.
kediler hakkındaki nat geo belgeselinde kedilerin vücudunda yaşayan parazitin erkeğe geçtiğinde tembelliğe, kadına geçtiğinde titizliğe neden olduğunu izlediğimden beri tembelliğimin nedenini bulmuş olduğumu umuyorum. sürekli uykunun gelmesi de bir tembellik tabi.
Bugün aralıklarla tam 3 defa başa gelendir. Anormal şeyler oluyor, üçtür kitap başına kpss çalışmaya oturuyorum, gözler anında ağırlaşıveriyor. Üçünde de vücudumu dinleyip uyudum, bu üçüncü Uyanışım. Sanki bolca uyku ilacı almışım gibi. Daha yeter, çalışmam gerek.