bugün

insanı msn veya mesaj olayından soğutan kızdır.

bu kız senin destan gibi mesajlarına bir-iki kelimelik cevaplar verir. sanki zorla konuşturuyormuş gibi hissettirir insanı.

bir süre sonra insanı kahreder. ağır küfürlerle küçük bir delete işlemine sebep olur.
-ee anlat biraz bugün neler yaptın seda?
+hiçç.
-okulun nasıl gidiyor peki kaldı mı hiç dersin büte?
+hayır.
-ben de çok sıkıldım ya tatil diye geldim memlekete ama iki günde sıkıldım.
+anladım.
-öyle işte gayet sıkıcı yani.
+görüşürüz.
en sevdiği kelimeleri evet, hayır, ok, tamam, olur, yok vb. iki ve beş harf arasında değişen kelimeler olan kızdır. mesajı sevmeyen ve samimi bulmayan, bu nedenle de yüz yüze görüşmeyi daha sık gerçekleştirmeye çalışan biriyse alnından öpülmesi gereken kızdır.
(bkz: o benim lan)
senden pek hazzetmiyorum mesajı vermeye çalışan kızdır.
kızın suçu yoktur siz ilgisini çekememişsinizdir işine gelince aç gibi yazıyordur büyük ihtimalle.
Naz yapmak uğruna türkçedeki diğer kelimeleri unutup birini 1.000 kere kullanabilir.
(bkz: bilmyrm) sonunda dizüstümüz vazgeçmiştir o ayrı, bizde demonistik hedeflerimize ulaşıp ona bilmyrm demişizdir.
sorularınıza hatta cevaplarınıza tek kelime ile cevap vermesi hoşunuza gitmiyorsa dialogun sonunda tek kelime ile yollayınız
(bkz: kafası)
konuşmak istemiyorudur.
+slm
-selam.
+nabıyon
-oturuyom
+buluşalım mı bugün?
-yok
+niye
-işte
+noldu anlat bakalım
-yok
+hadi hadi
-ya mm bi rahat bırak ya.
uğraş sonunda 6 kelimelik bi cümle çıkar ağzından.
(bkz: sanırım bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
(bkz: cool kız)
gayet sınır olan bu durumda kız "görüşürüz" kelimesini bizim sarfetmemizi istemektedir. bu durumlarda konuşma inadına uzatılmalı ve "görüşürüz" kelimesini dişi bireyin yazmasını beklememiz lazımdır.
(bkz: Görüşürüz kelimesinin kutsallığı)
mesajlaşmak istemeyip de karşı tarafa da direk söylemeyen kızdır. haliyle sinir eder.
kendi çapında havalı kızdır.
kadının tek kelime ile cevap verdiği zamanlarda, genelde erkekler bir cümleyi 10-15 kelimeden meydana getirirler.

+ben sana 10-15 kelime bahşediyorum. sen ise tek!
-ne yapayım?
+kelimelerimi geri ver!
-öküz!
+cimri!
hayata küsmüştür. kimseciklerle konuşmak istemiyordur.
muhtemelen son tek kelimesine hazırlık yapıyordur; hoşçakal!
Öyle kız olmaz. öyle erkek olur efendim. kız dediğin "bıcır bıcır" çenesi hiç düşmeyendir. tek kelimeyle cevap veren kız ise muhtemelen ayrılık hazırlıkları yapıyordur. ya da erkeği onu kızdırmış o da ona nispet yapıyordur.
kelime dağarcığı fazla gelişmemiş olmasıyla birlikte, çok mesajlaşan kız olabilir. belki de hayattan bezmiştir konuşmak istemiyordur. hiç olmadı karşındakini siklemiyordur.
konuşmak istemeyen, karşı taraf bir konu açtığında ise kapatmaya çalışan kızdır.
kelime haznesi dar olma ihtimali yüksek olan şahıstır.
iki lafı bir araya getiremeyen, kıvrak zekadan yoksun kişi, aynı zamanda sıkıcı. ha birkaç ihtimal daha var, konuşmak istemiyor, karşısındakinden hoşlanmıyor, keyfi yok.
-muhabbettin .mına koydun, canım saol.
-yoo..

az konuşmakla tek kelime cevap vermek arasında çok ince bir çizgi vardır, sevgili tercihini olumlu yöne cevirmek için.
çözümü basit olan bir denklemdir. kızımız trip atıyordur.
asla hazzedilemeyecek bir davranıştır, er kişi bir yerden sonra sitem etmeye başlar. baktı ki değişin bir şey yok küfür kıyamet çeker ipini. haklıdır da bana kalırsa.
güncel Önemli Başlıklar