bugün

bir adet yetkili notu.

genelde yetkililerin sevmediği yazarlara entrylerini silerken koydukları notlardan biri.

demek istenen şu ki?

" moderatörler yeaaa, bu adam hep aynı şeyi yapıyor, hani olmaz ama buna bi yaptırım uygulasahyaa"

evlat bizde biliyoruz neyin ne olduğunu, biz de farkıdayız o format dediğin sikimin de bi entryi silerken bi bak, neyi siliyorum, bide utanmadan not ekliyorum, ulan göt olur muyum olmaz mıyım onları bi araştır;
----------------------------------------------------------------------------------------
başlık: (bkz: ankara da niye zirve yapılmıyor zirvesi) bu başlık,

entry: (bkz: sikerler hacu sürpriz ankara zirvesi) bu da formata aykırı entry. /bakınız özelliğinin amacı dışında kullanılması!/ niye kardeş_? bu bakınız dolu bakınız? bu "ankara da neden zirve olmuyor?" diyenler için hazırlanmış bir zirve, ne olabilirdi ki başlıkla alakalı? "oluyor ya olmaz mı sen denk gelmemişsin?" mi demeliydik? o zaman da forum chat tarzı olmamı canını yidiğim_? ben bu bakınız ile konuyla alakalı bir başlığa yönlendirmişim işte acemi, yenilerden misin bilemedim ama bizim orda derler ki " çocuğu yolla bok yemeye, git peşine çok yemeye" bence almaları lazım ellerinizden sizin o butonları, artisler sizi. *

(15.11.2012 10:28) •bakınız özelliğinin amacı dışında kullanılması. bakınız konu ile ilgili başka bir başlığa gidilmesine kolaylık sağlar, bu amaç dışında mesaj vermek, yorum yapmak amaçlı kullanılmamalıdır.

******sürekli sözlük formatına aykırı entryler giriyor.***** (sürekli aynı hatayı yaparak entry silenlere ne demeli peki_? biz sizi nereye şikayet edelim_?)

---------------------------------------------------------------------------------------

not: çaylağım, çaylaklıktan çıkayım ben bunların sorcam hesabını bebeler. *