bugün

Bıkkınlık getirecek derecede bezdiren sevgilidir. ilişkinin parlak bir geleceği yoktur, bırak heyecan bulsun ya.
sevmiyordur aslında. gerçekten seviyorsan eğer zırt pırt söyleyebileceğin bir şey değildir çünkü.
olmamalıdır. karşı taraf her an seviliyor olabilir, fakat bu düşünce bireyin içinde kalmalıdır, her zaman dışarı yansıtılmamalıdır. yoksa her gün tuvalete çıkmak gibi sıradan bir olay olmaktan öteye gitmez.
kaygılıdır, var olma çabası içindedir.
kendini sevdirmeye çalışan sevgilidir.
abazalıktan kıvranıyordur.
çok seviyordur...
bıktırır.
yalan soyluyordur.
Seni sevmediği için seni bu yalana inandırmaya çalışan sevgilidir.
ilk aşkıdır.
(bkz: söyleyeni bir söylemeyeni iki defa)
- atıyordur.
- sakladığı bir şey vardır.
- adamın içinden geliyordur. ***
- "seni seviyorum" lafının da anlamını yitirmesine sebep olan insandır.
''Erkeklere sevgilerini sık söyleyen kadınlar en az seven kadınlardır.''

William Shakespeare
bir sure sonra sikar , aralarda kavga da olursa guzel olabilir.
Sevgisini ifade etmenin başka bir yolunu bilmediğinden en klasik yöntemden yürümüş insan durumu.yadırganmamalıdır.
Üç seçenek vardır:
1) ya daha ilişki yeni başlamiştır içi içine sığmıyor, durmadan söylemek istiyordur.
2)ya sevmiyordur davranışla gösteremediği aşkı lafla geçiştiriyodur.
3)ya da aldatıyor. Dikkat.
ağzına biber sürülesi sevgilidir ki uyuşma geçene kadar kullanmasın. ayrıca hissettir ulan!
kimi zaman içine sığmadığındandır. dağlara taşlara bağıra çağıra "seviyorum, seviyorum, seviyorum, amin" diyesi gelir. aşk garip bir şey ya mantığa oturtmaya çalışmamalıyız bence.
sıkıcıdır. bunu sözlerle değil hareketlerinle belli et.
ağzına lahmacun küreğiyle vurulması gereken sevgilidir.
bir şeyleri örtbas etmeye çalışan sevgili olabilir.
ayrıldığında sürekli 'seni seviyorum' diyecek birilerini aratır.
Var şuan başımda. Desin, ben de onu çok seviyorum ama o deyince ben demeyince sorun yapmasa keşke. Neyse ağzından hep bu söz çıkar inşallah.
Büyüyü kaçıran sevgilidir.
güncel Önemli Başlıklar