bugün

Saçlarını ikide bir bir ay sarıya, bir ay kızıla, bir ay kahverengiye boyatarak şekil yapan kadının mutsuz olduğu gerçeğidir.

Mutlu kadın, makyaj yapmaya bile erinir . Sadece Çok gerektiği Zaman uğraşır boyayla makyajla.
mutsuzdur cunku parasi kalmamistir.
sac boyatmak hele de rofle yaptirmak cok pahali.
istediği rengi tam yakalayamayan kadındır.
mutsuzluğu zaten bu yüzdendir. hemen damga vurmayın kadınlarımıza.
doğru olması yüksek önerme. şöyle baktığımda hep mutsuz olduğum zamanlar saçlarımı boyattım renkten renge girdi. kendi saç rengimi unuttuğum zamanlar oldu. doğru olabilir.
istisna olanlar vardır.
Sıkılmak bir mutsuzluk haliyse bir ara çok yaptığımdır. Kızıla kadar götürür. Sonra kendi saçının rengi koyulaşır. Herkesin boya sandığı güzelim saç rengin gider falan filan.
Boyadıktan sonra mutsuz olan kadınla kapışır yani
Saçını bu kadar yaktığı için mutsuz olması gereken kadındır haliyle.
Saç değil süpürge olmuştur o artık muhtemelen.
Tam tersidir aslında.
değişikliği seven insandır denilebilir. aynı zamanda kaendinden memnun olmayabilir.
teşekkürler makina.
Yanlış önermedir. Mutsuzlukta çığır açtım ama hiç saçımı boyatmadım. Sürekli saç rengini değiştiren kadın dış görünüşü ile kafayı bozmuştur.
klasik bir tespit sıçmığı olan önerme. bi sığır çıkıp söylüyor bunu herkes inanıyor. psikoloji bilginizi sikeyim ben gidiyorum.
Saçma bir iddiadır.
Sürekli saç boyayan kadının dibi gelmiştir..
Boyamaya başladığımdan beri aynı renge boyarım/boyatırım. Dibim geldikçe tekrar komple boyatırım -bakıra dip boya olmadığı için- sonra yine. Ama mutsuzluğu bi kenara bırakın, çok da mutlu bi insanım.
önce saç, sonra araba, sonra sevgili der kızlar.
laftan anlamayan kuaföre denk gelmiş kadın da olabilir dip boyası dersin bakarsın sarı saçlar kahve olmuş sonra sen eski renge dönmeye çalışırken farklı bir renk ortaya çıkar eyvah saçlar gidiyor der ve doğal rengine dönmek için boyatırsın .... kadının psikolojisiyle değil de kuaföreinkiyle ilgili de olabilir.
belki sadece değişikliği seviyordur, erken sıkılıyordur.
Dogrudur. Mutsuz kadınlar saçlarıyla cok uğraşır. boyamak neyse de eğer durum sac kesme durumuna ulaşmış ise problem ciddi anlamda büyüktür.
mutsuzdur,hayatını değiştirmek isterken saçlarını değiştirir.
Mutsuz degildir, dip boyası geliyodur.
üzerine arı konmayan renkten renge giren çiçektir.
aksini iddia eden erkek götelektir.
Bende burdayım benide görün diye haykırıyodur ama kimse duymaz.
yanlıştır. saçı kızıldır.
bu yaşa geldim bir kez boyatmadım saçımı. mutluluktan ölecem. *
Çirkindir. Fark edilmek ister ve bu yüzden sürekli kendinde bir şeyler değiştirir. Sonuç olarak hâlâ çirkindir, ve dolaylı olarak mutsuz.
şiddetle aksini iddia eden kadın en mutsuzudur.
güncel Önemli Başlıklar