bugün

artık kendini tanıması gereken kadındır. bu sensin kardeşim, kadın olmak böyle bir şey yani, öğren, kabullen artık.

ağlayıp sızlanarak nereye varmak istiyorsun? kim ne yapabilir böyle bir durumda?

bu kadınların her işi ayrı seremoni arkadaş.
muhmetelen 9 aylık hamilelik sürecinde de her gün hamile olduğundan söz edecek kadındır.
ilgi manyağı bir kezbandır.
siz küçücük hasta olduğunuzda annenizin eşinizin ayağınıza hizmet etmesini bekliyorsunuz. bizden kan geliyor kan bırak da ballandıralım. çikolata da yeriz pasta da yeriz beyninizi de yeriz regliz regliz diye. o sancılar hele öf, mükemmel bir ağrı böyle bir şey yok. müptezeli oluyorsun ağrıdan karnın uyuşuyor o derece. miden bulanıyor, sindirim sistemin bozuluyor, sürekli aşeriyorsun ateş de cabası. ağrı kesici falan hikaye o ağrıya hiçbir şekilde çözüm yok. böyle herkesi boğasın öldüresin geliyor, duvarlar üstüne üstüne geliyor sanki. en küçük tartışmayı sinirlenip kavgaya çeviriyorsun. her şeye alınıyorsun ağlıyorsun. bir de diyorsunuz ki abartmayın. hadi canım, ne abartması. abartılacak ne var ki bunda (!)

edit; her kadında aynı değil bu ayyaşlar. ben kendiminkileri yazdım hastanelik olacak duruma geliyorum. başkasında nasıl olur bilemem.
sevişme esnasında "anavatan kan ağlıyor" diyerek regl olduğunu söyleyip partnerini üzen, 3 gün sonra elinde tuzlukla erkeğine koşarken almış olduğu "baba yorgun" cevabıyla derin hüzünlere düşen kadındır.
sürekli bahsediyorsa bir doktora gitmesi gereken kadın. 20 günde birden sık olursa bir sorun var demek oluyor. ya da sizin beyinler yanmış.
Kandıracaktır.
güncel Önemli Başlıklar