bugün

yazıyoruz ama okuyan yok.
biri de çıkıp kaale almıyor.
belli bir saatten sonra formatın da anasını siken ve bunu da savunan yazarlardır. ben bu yazıyı ahmete yazdım,
ben bu yazıyı mehmete yazdım,
ben bu yazıyı celale yazdım,
ben bu yazıyı halil dayıya yazdım..

ulan embesil bre gerizekalı konuşmayalım konuşmayalım diyoruz olmuyor, sonra bu salak adamlar bir de sözlük içerisinde gammazlık yapıyor, formattan bahsediyor, ona buna bok atıyor.
iyi oku mal iyi oku; ( o kendini biliyor)
----spoiller-----
Sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir. örnek: "osman: bi arkadaşımın köpeğinin adıdır." bu entry silinir. "helen: eski kız arkadaşım." bu entry de silinir. entry'de "yaptım, ettim, severim" gibi ifadeler olan entry silinir.
----spoiller-----

ben her zaman hatırlayan, iş arasında bile beni düşünüp beni mutlu eden insan sana aşığım!!

falan gibi embesil embesil bir yazıyı, "ben bu yazıyı ahmet e, mehmet e, murat a yazdım gibi bir başlık altında yazarsan silinir. en azından format bunu gerektirir. tabi bu sözlük siler mi? orasını bilmem.

ayrıca o seni arıyo falan ya, sende seviniyorsun ya bu olaya... normal şartlarda pek aranacak birşey değilsin yazdığın yazılardan belli, çakacaktır o arkadaş sana o yüzden ayar veriyordur.
güncel Önemli Başlıklar