bugün

Ağzının ortasına odunla vurulası.
benim amk bu dünya bana başka bir seçenek sunmuyor. köle geldik köle ölecez. hayal bile kuramaz olduk.
atayım misal.

- arkadaşım benden bilet için 10 lira istedi, dur şurdan bir alayım da paramdan vereyim.
* yav napacang onun biletini sana mı düşer onun biletini vermek.
- e o da bana vermişti geçen.
* seni ilerde sömürmek için vermiştir o. kimse hayrına bir şey yapmaz.

- aklıma iyi bir fikir geldi, patronumla konuşayım da o iş olsun.
* bah bah ne fikriymiş.
- a ürünü bu aralar çok aranıyor. bizim dükkana bu ürünü getirsek iyi olur. dükkana da müşteriye de iyi olur.
* la sane ne he sana ne? sen mi kurtaracan dükkanı? sana mı düşer dükkanı kurtarmak.
- "sessizlik"
* he cevap ver hadi bekliyorum.

vesaire.

kitap yazılır bu konu hakkında.
Kendini tanıyamamış insandır, etraftakileri anlamak için uğraşmayan, bir şeyler yapmayan,kimseyle iyi iletişime girmeyen-kendiyle bile-, üşengeç olmanın getirdiği karamsarlıkla yaşamaya çalışan kimsesiz insanlardır.
belki de gerçekçidir.
Hayatınızdan çıkarmakta şüpheye düşmeyin.
ruh emici kişilerdir. her insanın hayatında olumsuz olduğu an, anlar olabilir. fakat bu sürekli ise o insan sizin enerjinizden beslenen bir ruh emicidir. yanınızda bulunma amacı da budur.
Yalnız kalmanız onlarla vakit geçirmenizden iyidir.
Mutsuzlukları bulaşıcıdır.
Enerjinizi emen insandır.

Sürekli bir felaket beklentisi, sürekli olumsuzluklara davetiye... Laneti sürekli üzerine çekme çabası.
Ve başarırlar da olayların kötü gitmesini olumsuz enerjileri ile.

Ben demiştim demek için yaşar gibi bir hali vardır bu insanların.

Başta yaşama hevesiniz olmak üzere sizden alır götürürler. Sizi de kendi b*ktan dünyalarına çekmeye çalışırlar.

En iyisi bunlardan uzak durmaktır.
Bu insanları hayatınızın bir köşesinde tutup kendinizi de eritmeyin.
Kendi iç karartısını etrafa yayan insandır.

Nasıl bir kötü enerjiyse kendinden taşıyor ortamdaki herkese bulaşıyor. Pis mendebur.
Beslenme şekilleri budur.

Mutsuzluk, huzursuzluk ve umutsuzlukla beslenirler, çevrelerine de bunu yaymak için didinip dururlar ne yazık ki.

Mutsuzluğu çağıran, onunla orgazm olan insanları anlamak mümkün değildir, uğraşmayın!
Beyinsiz kaşarların zoruna giden gerçekçi bir insandır.
anksiyete olabilirsiniz bunlar sayesinde, akıl ve ruh sağlığınız için uzak durun.
Bu tip insanları hayatınızdan çıkarmaya bakın, gereksizlerdir.
kendileri ben oluyorum ama dediklerinizi yapmıyorum insanları karanlığa sürüklemiyorum sadece kendimi kötü sona hazırlamak için karamsar düşünüyorum sonuç kötü olursa üzülmemek için.
nezaket ile yanınızdan uzaklaştırılması gereken tiplerdir.

görsel

lan zaten hayat yoruyor kalan enerjiyi de siz mi çekeceksiniz nemrutlar.
evrene eksi mesajlar gönderdiğinden burnu boktan çıkmaz. etrafındakilere de sıkıntısı sirayet eder. yanınızdan kovunuz !
bunları sallamayın bunları yalnız bırakın diyen beyinsiz yavşakları kurşuna dizmesi ve yakması gereken kişidir.
Agzına lahmacun küreğiyle vurulması gereken kötümsel konuşan insandır. Hayat enerjisini emer insanda heves bırakmaz, sanane lan diye bağırmak gelir içten. Allah rızası için benim gibi depresyondayken bile mutlu olan bi insandan uzak dursun böyleleri. Yok olmaz, yapamazsın laflarınızı da alıp hayatımdan çıkın pls.
insanın ömründen alan canlı tipidir. Bunun bir dengi de bulunan bütün makul çözümlere burun kıvırıp, kendisine çözüm sorulduğunda ortaya bir şey sunmayan kısır insandır.
Hani insan arada bir bu duyguyu yaşar ama bunu hayat felsefesi haline getirmiş insanları kazığa oturtmak lazım. Hiç bir konuda olumlu tek bir kelime etmez.

Mesela siyaset konuşuluyorsa lafa girer ve ülke battı bu ülke düzelmez bir daha iflah olmaz vs...

Futbol konuşursun yine aynı, karı kız konuşursun aynı.. Lan ruh emici vampirler rahat bırakın şu insanları. Yine gerildim ya.
çoğu zaman realist yaklaşandır. ne zaman göte göt desek karşımızdaki mızmızlanıyor kardeşim.
güncel Önemli Başlıklar