bugün

kakadır.
yahu bir git özlet kendini. diyelim acaba ne yapıyor, iyi mi ?
e mi allahsız?
'sürekli' kavramı kişiden kişiye değişir. bir erkeğe göre sürekli haftada bir defa bile olabilir.
14-18 yaşlarındadır muhtemelen. bi yaştan sonra çekilmiyor öyle adamlar.
sayıları az olan erkek çeşididir. ama birde sürekli mesaj atmak zorunda bırakılan erkekler var ki allah yardım ede onlara. (bkz: Bekarlık sultanlıktır)
maldır.
sms kasıyordur.
kendini bulunmaz hint kumaşı sanan 1.50 lik türk kızımızın kendini bir ot sanma sebebidir efendim. katledilesidir.
ergenlik donemimden itibaren nefret etmemden oturu hic mesaj atmamamdan mutevellit anlayamadigim erkek modelidir.

not: omru hayatimda max 10 sms atmisimdir.
parasının karşılığını almak isteyen erkektir lakin sabah akşam "günaydın", "iyi uykular" diye de mesaj atılmaz ki.
-o telefona mesaj atılacak, nereye gittiğini, ne yaptığını bana haber verecek!

hiddetle bu cümleyi söylerken, bir yandan da baş parmağıyla son model telefonunun ekranına vuruyordu. belli ki sevgilisi bu günlerde onu yeteri kadar umursamıyor, o da buna içerliyordu. olgunluğuyla taktir ettiğim arkadaşımı, sevgilim dün gece 11den 2e kadar ne yaptığını mesaj atmadı, gece 2de eve geldim dedi sadece diyerek sinirlenmesini anlamakta zorluk çekiyordum. kendime baktığımda aynıları bir kaç sene önce yaşamıştım fakat artık bizde belli bir yaşı almış insanlardık ve bunları takılmamalıydık.

-proje yapıyorlarmış, ne projesi yahu bu gecenin 2sine kadar süren, hangi üniversite açık kalır o saatte, o arkadaşlarıyla dışarı çıktım dese çıkma mı diyeceğim sanki, ne yaptığını haber versin yeter, devlet sırrı sanki proje ne olduğunu bile söylemiyor!
+ ya kanka benim de eski sevgilim vakti zamanında böyle demo hazırlıyorum diye günlerce takmadı beni, sonunda aldatıyormuş işte.
-facede baktım da, bizim fotoğrafımızı begenenlerin hepsi, o grupta. demek ki beni biliyorlar, aldatması söz konusu olamaz.
+ iyi de beni de herkes biliyordu ama bazı kansızlar bildiği halde yazıyor işte adama, o engel değil ki.

dememe kalmadan, beni duymamış gibi sinirli sinirli anlatmaya devam etti. bu olgun arkadaşım ne hesaplar peşinde koşuyordu.içimden, kaç yaşında adamlar neler bekliyor tabi sallamaz diye geçirirken çocuğun da daha 23 yaşında olduğunu farkettim. faceden bakmalar, sıçtığını bile mesaj atmasını istemeler.yahu adam her boku söylemek zorunda mı, nereye gittiğini hesap vermek zorunda mı, lan sen anana hesap vermıyorsun su mekana gittim, su insanlar var diye, niye elin adamından bekliyorsun böyle bişeyi. asıl böyle dayatmalar ilişkiyi daha çok yıpratır derken, bir yandan kulağım onun söylediklerine takılmıştı.

-ben zaten demiyorum ki sürekli mesaj atsın, konussun ben zaten sevmem öyle şeyleri.

siktir lan diyecektim, diyemedim. buluştugumuzda bile akşamı birlikte geçirmelerine rağmen, gecenin 3ünde uyuyakaldı yaaa çocuk msjlaşırken dediğini hatırladım. nereye sürekli konuşmak istemiyordun yapraaam dicektim, vazgeçtim. etrafa bakındım, sıkılmaya başlamış, tüysem mi acaba diye düşünüyordum.

bugun 2den beri msj atmıyor, saat 8 oldu derken hiç mi msj atmadı dedim bir türk dehasıyla.attı canım ama napıyosun nasılsın dedi işte dedi. kız sinirden kudurduğu halde bunu karşı tarafa belirtmiyor, hala aşkımlı canımlı gülücüklü konusuyor, ve erkeğin bunu anlamasını bekliyordu. gerçekten şaka gibiydi.

az önceki çemkiren kız gitmiş, elindeki birayla 32 diş gülümseyen bir kız gelmişti fotoğraf ekranında.bırak lan şu bardağı elinde tutma bari dedim. olmaz bugun cuma, içtiğimi görsün dedi. aklınca nispet yapıyordu sevgilisine. yılbaşında ona altınyıldızdan hediye aldığını, ama karşılığında onun hiç bir şey almadığından bahsediyor,bir seni seviyorum yazsa yeter diyordu. he diyordum he, oturup 2 çift laf etmeyen o buzdolabı çocuktan hediye bekle sen daha diyordum içimden. yılbaşı gecesi tanışmış, hiç konuşmamış, ben dans ederken onun kalas kalas oturması dikkatimi çekmişti. bizim olgun kız da, bu kalası etkilemek için sarılıp dans etmeler, önünde eğilmeler gibi atraksiyonlara girse de, hem kalas hem çirkin olan bu çocuktan reaksiyon görememişti. gece sonunda da, kokoreç yemeye davet ettiğimizde gelmemiş, sevgilisini yalnız bırakmıştı. buna rağmen olgun kız, onun sevdiği kadar sevmediğini, onun kaybetmekten daha çok korktugunu, aslında çok romantık biri olduğundan bahsediyordu. döndüm ve dedim ki;

+madem o kadar çok sevmiyorsun onu, uğrasmasana bu kadar, ayrıl gitsin.gençsin, güzelsin ne takıyosun bu kadar?
-olur mu öyle şey, bir mesaj atmadı diye ayrılınılır mı,seviyorum ben onu, hem 40 yaşına da gelsen uğraşacaksın bunlarla, hem bu uğraşmak değil ki, normal bir şey dedi.
-haklısın, ben çok uğraştığım için zamanında sıkıldım artık çekemem bunları. bunlar olacağına yalnız devam ederim daha iyi.

ya benim içim çürümüştü, ya da bu devirde ilişki denen şey strateji oyunundan başka bir şey değildi!
Boğa burcu erkeği olma ihtimali yüksek kişidir.
kendimden biliyorum.
Ne salakmışız ya la.
la bi siktir derler adama. şimdi bu erkek sürekli mesaj atsa beni boğuyor, çok sıkıyor diyorsunuz. Pek mesaj atmasa, ilgisiz, kesin aldatıyor diyorsunuz. Adama demezler mi hayırdır kardeşim sana diye? Yeminlen erkek olmak zor zanaat arkadaş.
Çok Mesaj atınca: "ooff çok mesaj atıyor, yeter be."
Az mesaj atınca: "off yaa benimle ilgilenmiyor, yeter be."
normal seviyede mesaj atınca: "off ilişkimiz çok monoton insan farklı bir şey yapar, yeter be."
Farklı bir şekilde mesaj atınca: "sen ne yapıyorsun değişik ? artık kendine gel, yeter be."

(bkz: kızları asla memnun edemezsiniz yatın uyuyun bence)
Bırakın, kız yazmak isteyince yazar zaten. Suratında 'Höffff. Bu da iyice yapıştı he' ifadesini oluşturduğunuz bir kızdan olumlu dönüş alma oranınız, Beşiktaş'ın harika başladığı bir maçı harika sürdürüp yine aynı harikalıkta bitirmesiyle eşdeğer bir orana sahip. Ona göre.
Bize hic ugramayan erkkeklerdir. Yazar olayim hepinize vurucam kirbaci.
abazadır ya da gerçekten aşıktır.
iki ihtimal dahilinde de mesaj atmaması gerekir. Çünkü kızlar ne kadar ilgi kaşarı olsada farklı kişilerden ilgi görmeyi ister ve sizin gösterdiğiniz ilgiden bunalır. Yazmazsan eğer kıymetin bilinir yoksa sittin sene peşinden sürünürsün.
ezikliğin allahı olmuştur.
benimde başımda olan bir erkektir. çok denedim bir türlü vazgeçmedi mesaj atmaktan.
Bir kıza nasıl yürüyeceğini bilmeyen erkektir. Ya da gerçekten aşık erkektir. Ama iki durumda da karşıdaki bayan tarafından "öff bu da hp pesmde slk.s.s.s.s" tepkisi yiyecek erkektir.
neden anlamak istemiyorsunuz, adam aşık olabilir çok seviyordur kendini durduramıyordur.
insanı deli eden erkektir.
görsel
Abone abazandır. Evet.
tak yanıtla savuşturulacak erkektir.
Yemliyordur, yemine bir şeyler gelirse kendine yemelik bişeyler denkleme çabasındadır.
güncel Önemli Başlıklar