bugün

iyi bir şey almanın farkındalığını yaşayarak paraların suyunu çektirme eylemine denmektedir. tabi bir de bunun süreklilik kazanmış halidir zaten bir süre sonra bağışıklık meydana getireceğinden kitaba verilen paraya acınmamaya fakat kitap dışında hiçbir şey alamama sıkıntısına sürüklemektedir. galiba burdan çıkarılması gereken sonuç: evet her şey tadında bırakıldığı zaman güzeldir.
edit: başlık, kitaplara sürekli para bayılmak, olmalıydı.
(bkz: sürekli kitaplar)
O kitabi okumaya degen eylem.
alışveriş merkezlerinde ne idüğü belirsiz yemeklere, saçma sapan sözümona moda elbiselere ve ayakkabılara, gece kulüplerinde içkiye verilen paradan çok daha mantıklı bir yere harcanmış paradır.
(bkz: sürekli kitaplar)
(bkz: anlatım bozukluğu)

en iyisini yapmaktır. anlatım bozukluğu yapmamaya çalışırsınız en azından. *
Samimi ve içten söylüyorum parayı en güzel yere yatırmaktır ama doğru kitapları okuyarak çünkü tonla ibadullah mevcut.

Bir sürü taraflı yayınevi, kitap, yazar var çok ama çok iyi araştırmak gerekiyor mutlaka. Yanlış bilgi edineceğinize bilgisiz olun daha iyi.
yaptığım şeydir pişman değilim
29 yaşımda kütüphanemde 1000 üzeri kitap var.
Şahsıma ait olan durumdur. şayet kozmetik ürünü mü kitap mi dersek kitabı seçerim.
Tek dostum kitaplarım, tek düşmanım cahil dostlarımdır. Mantıklıdır. Sözüyle yanıt verilebilecek entrydır. (bkz)Okumak insanın ufkunu açar...
güncel Önemli Başlıklar