bugün

kilo vermenin en iyi yollarından biride seks yapmaktır. benimle ortak amaç uğrunda yürümeye var mısın denilesi durumdur.
Sinir bozar. En sonunda " o baklavalar göbeğin içinde değil karnında olmalı" denilebilir.
para varsa söylenmeyecek yoksa her daim şahsımın duymaktan yorulmayacağı cümledir.
yardım et de vereyim denmelidir.
aslında 'ver şu kiloları, camış gibi oldun ayrılmamız yakındır haberin olsun' diyen sevgilidir. dış görünüşe daha çok önem veren sevgilidir. ya da ayrılmak istiyordur boktan sebepler üretmeye çalışıyordur.
ayrılık için bahane olarak bunu bulmuştur.
Sizi olduğunuz gibi kabul etmeyen sevgilidir. Bırakın gitsindir.
kesin sizin sağlığınızı düşünüyordur!
aslı gerçeği bu lafı söleyen tarafın karşı tarafı fit bir görünüme sokup kendi kafasındaki insan modeline uygun davranmasını istemektedir.
bırak ya öle kalsın,
ya zaten kısa boylusun, biraz da kilo alınca bombe yapıyorsun bildiğin. hangi erkek yanında "balık etliyim ben" diyen bir balina gezdirmek isterki.
görüntü amaçlı söylüyorsa istediği yere gidebilecek, sağlık amaçlı söylüyorsa düşünceli sevgilidir.
ayrılık sinyalleri vermeye başlayan sevgilidir.
derhal ayrınılması gerekli sevgili.
sürekli çok zayıfsın diyen sevgiliden pek farkı yoktur.
tam tersi beş kilo al diyendir.*
+ sürekli kilo ver biraz aşkım.
- ?!=0x*%^>
bir müddet sonra yaladığı mürekkebi unutarak biraz daha az kilolu cinslerle sizden habersiz hayallere dalacak sevgilidir. verin.
söz konusu kilolar verilince terkedilecek olan sevgilidir.
iyi sevişemez.
2 ayda 30 kilo verdirdikten sonra susabilen * sevgili modelidir. uzak durulması gerekir ve böyle sevgiliye "ben böyleyim", "beni beğenen böyle beğensin" denmelidir.
bebişim biraz kilo versen diyorum
-niye kazım
yeter artık yaw sinemada 3 kişilik bilet kesiyorlar
-sen önce kendi götüne bak...
allah'tan yanlışlıkla kendi kilo alsın partnerinden nice laflar yiyecek olan insandır . eleştiriyosa eleştiriye de gelmelidir canım .
beni kategorize etme şarkısı eşliğinde o beden kalmadı canım denmelidir.
akabinde, sizi başka çıtır gibi bir kızla aldatıp terk edebilecek sevgilidir. artık eski sevgili olmuştur. boş verinizdir. elbette anlayacaktır hatasını. * * *
zayıf bir sevgili bulması gereken sevgilidir, siktirsindir afedersin, vitrine değil iklime gelsindir.