bugün

liseyi bitirdiğim yıldan bu yana içinde olduğum durum. iyi ki heves var o da olmasa napıcaz bilmiyorum.
kan değerlerinin düşük olduğuna delalet eder. bir tüp kan verilip değerlerin kontrol edilmesinde fayda vardır efendim; zira çoğu hastalığın ilk belirtisidir. aman.
Doktorlar dizisini seyret iki güne kalmaz anlarsın neyin var.
çocukken vuku bulan cin gibi uyanma durumuna özlem duyulmasına sebebiyet veren durumdur.

(bkz: mal gibi uyanmak)
haftada 6 gün 12 saat çalışan insan grubu.
doktorlar dizisini izleyip sorununun ne olduğu bulunmuştur.

vardı böyle bi adam karısı tembel diye kafasına kumanda atmıştı. sonra ela fark etti neydi he, görüş açın daralıyor, halsizlk ve yorgunlukla beraber sürekli uyku hali ve teşhiş şu doktor levent elayı hala seviyor.
b grubu vitamin eksikliği yada demir eksikliğinin doğal sonucu;
mevsim geçişlerinde oluşan uyum problemi;
uyku apnesi vs. gibi isirahat problemi;
..
yada depresyon sebebiyle görülen semptomdur.
uzun süredir içinde olduğum durumdur. benimkisi sürekli uyumaktan oluyor sanırım.
çok kötü birşey. son 10 gündür midemdeki rahatsızlıktan mutevellit aşırı halsiz yorgun ve bıkkın hissediyorum.sanki ameliyattan çıkmış gibiyim. endoskopi yaptırmayı düşünüyorum.allah herkese öncelikle sağlık nasip etsin.
Yıllardır sürüyorsa insanın hayatını mahveden durum. illa ki kan değerleri düşüklüğünden, vitamin eksikliğinden kaynaklanacak diye bir şey yok. Damar hastalıklarından ya da psikolojik problemlerden ötürü oluyor da olabilir.
Tatilsiz çalışmak ve uyku problemleri sonrası meydana gelen durum.
aynı şey bendede var bro
Bahar sendromudur.
Ancak Tıp fakültesi öğrencilerinin bileceği bir hadisedir.
Elimizdeki telefonlardanda olabilir. Malum sar değerleri yüksek..
(bkz: doktor yok mu doktor)
Yanindada nefes darlığı eşlik eder. Dahiliyeye gittim yorgunluktan bahsetmedim nefes alamıyorum dedim burnumda tikaniklik var dedim göğsümü ve sirtimi dinledi muhtemelen burunla alakali dedi cefaks diye bir ilaç yazdi. Gecmezse kbbye git dedi. Ben yinede akciğer filmi cektireceğim ve ardından kbbye gideceğim. Biktim anasini satiyim.
yaz aylarının getirmiş olduğu nem ve sıcaklıktan kaynaklı olduğunu düşündüğüm sıkıntı. aynı problemi bende yaşıyorum, surekli bayilacakmis gibi geziyorum bi caresi yok mu bunun:(
Genellikle fazla sigara içen,uyku düzeni bozukluğulu olanlarda veya nefes problemleri olanlarda gözlenir. Sıcak havalarda daha da yorgun hissedersiniz ve sürekli uyuma isteği gelir düzgün bir sosyal hayatınız olmaz.
bi aralar bendim bu. çok çalışmaktan kaynaklı olabilir ya da aklınız fazla karmaşıktır, düşünceler ağır geliyordur.
insana istediği şeyleri yaptırmayan.hayattan tat almanıza izin vermeyen durum.allah herkese sifa versin.
çok boşalmaktadır. biraz mola lazım.
günü planladığın gibi yaşayamamanın verdiği vücut tepkisi.
sürekli uyuşturucu kullanıyorsanız olabilen durum. 1 aydan fazladır spora bile gidemiyorum. resmen evden kafamı ara sıra çıkartıyor. müptezellik zor iş senelerdir baş belada.

aynen coni.
Geçen gün aklıma soktu biri, tiroid seviyesini ölçtür diye. Baktım biraz yorgunluk, uyku hali, halsizlik gibi belirtileri olabilirmiş az olması durumunda. Gidip tahlil yaptıracağım bakalım. Sizde gidin. Hatta toplanıp hep beraber gidelim.
güncel Önemli Başlıklar