bugün

elinizi parmaklar birleşcek şekilde hazır edin, bahsettikçe şap şap ağzına doğru vurun. afiyet olsun...

(bkz: dayaklık hareketler)
kafası kırılası sevgili.madem unutamadım, ona git diye terslenmesi mübahtır.
+olmuyor orhan olmuyor...
-noldu banu neden öyle dedin?
+sertaç böyle mi skiyordu ya? biraz ona benzesen mutluluğun doruklarında gezeceğiz ama olmuyor işte...
-ama neyim eksik banu? söylermisin.
+ya biz tamamlayamıyoruz birbirimizi sadullah'ınki böyle damarlı falandı. kobra yılanı gibiydi maşallah...
-sadullah mı? ama bunu hiç söylememiştin bana, anlatmamıştın.
+hay allah sadullah mı dedim? bekir olacaktı ya da suphi. offf karıştırdım ne bileyim ya. daha hızlı hadi orhan hadi...
-orospu....
artık anlatacagı yeni bir eski sevgilisi daha olan insandır.
yeni sevgiliyi eski sevgiliyi unutma sürecinde geçiş basamağı olarak kullanan sevgilidir.
ağzına bir tane patlatılması gereken sevgilidir.

+ayy tuna, çok şeysin biliyomusun. aynı serhat gibi.
-ne serhatı ya. serhat kim lan?
+ayy bak berk te çok lan lı konuşurdu benimle.
-berk nerden çıktı.
+ayy işte satkodan bi öncekii. sende.
-vay anuna goyim. kaç sevgilin oldu lan senin?
+ay aynı şey gibi dedin şindide..
kim gibi lan amuna goyim.. kim gibi.. katil mi etçen lan beni. haa. söyle. istiyomusun amuğa gouğğm.
kıçına tekmeyi yiyecek olan sevgilidir. çok meraklıysan eskisine koş git.
varsa öyle bir tip ve sürekli yapıyorsa ayıp eden sevgilidir. ilişkisine saygısızdır.
elinden tutulmali doooru eski sevgilisinin kapinin önüne birakilmali. zile basilmali ve gidilmeli.
eskisinden kurtulamamış, yenisini de enayi yerine koymktan vazgeçemeyen aptal ve ne istediğinden bi haber sevgilidir.
şimdi ki aklım olsa ondan asla ayrılmazdım, biraz ona benzesen ne olurdu demeye çalışan insandın.
surekli eski sevgilisini anlatan sevgili, eski sevgilidir.
kıskandırma çabasını abartmış ya da eski sevgilisini hala unutamamış sevgilidir, ikinci ihtimal daha kötüdür ama iki ihtimalinde tek bir çözümü vardır o da sevgiliyi anlatan sevgiliyi terketmektir, açıklamaya bile gerek yok bırakın kendisi düşünüp bulsun.
eski sevgilisini unutamamış sevgilidir. yazıktır günahtır.
yeni sevgiliye yapilan saygisiz, kirici, bencil arti hayvani bir haraketdir. unutamamak cok normal, ama madem öyle. git karde$im, ne ba$kalarini kiriyorsun?
eski sevgiliden pek kurtulamamış olandır. böylesine yenisi yaramaz, hatta gerek yoktur.
hayatını sikmek lazımdır bu kadınların. yalan değil, öyle. madem sürekli eski sevgilisini anlatıyor, sizi sürekli sinir ediyor. abi sen de akıllı ol biraz hayatını sik şu orospunun.

evlenme durumları ayarla, bu arada her üç deliğine de sok,

sonra aniden terk et, ortada bırak, hayatını sik ki anlasın. anlatamasın bir daha.

(yaşadım, yaşattım; öğrendim)
eski sevgilisini unutamamış olandır. etrafındakilere sürekli aynı şeyleri anlatmakta ve usanmamaktadır. bir an önce yeni birini bulması veya eskiye geri dönmesi gerekmektedir. en azından etrafındakilerin iyiliği için.
seni sevmiyodur.
açık seçik bi şekilde sizinle zaman geçiren sevgilidir. kaçın.
örnekleme amaçlı bir kaç kere sözünü ettiyse sorun yoktur.

ama sizi onla kıyaslamaya başlayıp, durmadan sözünü ediyorsa, öldüresiye dövüp acımayın.
- ... işte böyle mertcan. berke öyle iyiydi, hep canım derdi, aşkım derdii.. hey gidi günler hey.

+ çok seviyosan git konuş bence gülcan.

(bkz: bir ibnelik var bu işte dur bakalım)
Aynen böyleydi. Sürekli bahsetmesi beni de meraklandırıyordu, tedirgin ediyordu. Zaten öküz kadar dövmesiyle kız sürekli gözümün önündeydi.

Terbiyesizlikten başka bişey değil.

He hey. Koca yürekli ebru. Biz öyle eski sevgilimizin adonislerini yeni sevgilimizin gözüne sokmadık.
Hemen ayrılmanız gereken sevgilidir. Eski sevgilisine takılı kalmış, bir yarım kalmışlıklar, ya da bi elveda edememeler vardır.
Derhal eski sevgili yapılmalıdır. Unutamamış eskisini belli zorlamanın alemi yok.