bugün

sözlük yazarına doğru yolda olduğunu hatırlatır.
şu an sürekli başıma gelen durumdur.
(bkz: onuncu köy).
iki ihtimali vardır: ya trolsündür ya da yazını kaldıramayacak kadar andaval insanlar çoktur.

not: ikincisi olmaya bakın.
Biraz din eleştirisi, biraz hükümet eleştirisi. Biraz da ezilenlerin haklarını korumak amacıyla yazılan yazıların neticesi olarak tepkiye uğrayan durumdur.
Eksi her zaman kötü değildir.
Yazıların birilerine batar eksiler.
Doğruyu ararsın, yanlış olanlar seni eksiler.
Sorgularsın, sorgulamayan körü körüne olan insanlar seni eksiler.
Yani eksiler artar gider.
Önemli olan senin sahip olduğun vicdandır.
Vicdanın rahat mı?
O zaman hiçbir önemi yok eksi yemenin.
Eksilerin tadını çıkar dostum.
(bkz: arrivederci)
peşinizde birileri vardır. kıskanıyordur. (bkz: seovi)
isyan ettiren durumdur. Anlaşılan eksilenen entryler bazı kişilerin zoruna gidiyor veya işine gelmiyor.

Edit: bak nerden belli. Adamlar kafalarına kazımışlar. Zamanında iyi laf soktuk heralde...
yaşadığım olay. çok istikrarlıyım bu konuda.
muhtemelen, bu başlık altına yazmak,

eksilenmenize sebep olacaktır.

izliyoruz.
bir süredir başıma gelen durum. gelmeye devam edecek çünkü bu başlık altına yazdım.
her yazarın yasadigi durumdur. eksilenmeyen yazar askerde çok dayak yer.
Bu başlık altına yazanları artılamama neden olan durumdur.
Bu aralar sözlük yazarlarımız tarafından bana layık görülen fiiliyat.
Yapmayın gençler bizim oralarda bir deyim vardır derler ki "ben kimsenin tavuğuna kışt demem" şimdi benim durumum da bu ben kimin tavuğuna kışt dedim de bana bunu layık görüyorsunuz.
Yazılanlar sizin zorunuza gidiyor doğru olduğunu düşünmüyorsanız mesaj atın açıklamasını muhakkak alırsınız.
A desem B desem hık desem mık desem her entry de illa bir kere başıma gelendir. Pusuya yatmış beni eksilemek için bekliyo işsiz. Bakın şimdi buna da gelecek.
(bkz: gel hele gel gel)
rakamlara bel bağlayanları üzer. Sokuyum eksiye de artıya da. ben fikirlerimden ibaretim. özgürce yazamadıktan sonra kim siker eksi oyu?
günün stresi ve yorgunluğu sonucu vücutta biriken negatif enerjinin hunharca entrylere yansıtılması olayıdır.
(bkz: sen sus götün konuşsun)
(bkz: saçma sapan bkz lar)
peşinizde birileri vardır, sizi kıskanıyordur.

(bkz: seovi)
bugün sürekli bir eksi yiyom. çok tatlı .
sürekli eksilenme durumudur.
benim de başıma gelendir. hele var bi tane yavşak ne yazsam eksiliyor.
Mümkün olmayandır. Bir entrye 5 ten fazla eksi alınmaz zira.
Ben bilmem vatican bilir.
Artı alınca paramı veriyorlar dedirtir. Yav arkadaşlar ben eksi oyu yok denecek kadar az kullanıyorum. Bazen eksılenmek aslında artılanmaktır.
inatçı ve farklı görüşlere tahammülü olmayan kaz kafalılara laf anlatmaya çalıştığınızı gösterir. Korkmayın, dünyanın değişimi sizin ellerinizden olacaktır.
Niye takıyonuz herkes görüşünüze katılmak zorunda değil.
bir süre sonra hayatı sorgulamanızı gerektiren, şapkayı önünüze koyup ''ulan ben ne bok yiyorum ya?'' sorusunu akıllara gark ettiren durum.
güncel Önemli Başlıklar