bugün

sokakta yanınıza gelip "bir milyon versene" diyen sokak götverenidir. milyonlar kalktı hadi onu geçtim bir siktir git rica edeceğim.
(bkz: kürtleri sevmeme nedenleri)
sinyalci emo,goth,punk bebelerin kürt olduğunu iddia eden yazarın sıçtığı başlık.
önceleri "yüzbinlira var mı abiiii.." diye gelip şimdilerde enflasyondan mıdır nedir yüzbinlirayı(10kuruş) beğenmeyendir.
orospu çocuklarına yaklaşmamak lazım. geçen sakarya caddesinde böyle biri yüz liramı çaldı bir liran var mı abi diye yaklaşarak piç!
(bkz: ağabey allah rızası için 1 lira)
bildiğin göt.veren hatalı parayı buna alıştırarak.
(bkz: 3 gündür açım abi)
kızlayda otobüs sırasında beklerken yanınıza gelip sürekli "abiii. yüsss binliran var mı?*" diyen kadrolu dilencinin gelişmiş halidir.

(bkz: pokemon)
(bkz: faik).
sahi bir faik vardı. n'oldu ona?
ihtiyacı varsa o ayrı mesele ama eğer ihtiyacı yok da istiyorsa bu götverene 50 milyon verip üstünü istemek lazım. eğer üstünü verirse güzelce bir dövülür, yok vermez kaçmaya çalışırsa yine boğazına binilir. korkmayın olm götverenler genelde güçsüz olurlar.
(bkz: sinyalcilik)
(bkz: fakire göt verirsen taşşağını da sokmak ister)
(bkz: durdur yere bir milyon olalım) facebook da sıkça rastlanılan milyonlarca götverenden farksızdır.
(bkz: yıllardır bir şey yemiyorum abi)
cool adam'dan isterlerse belki bir milyon değil, dolarlar bile alabilirler.*
zamanında arkadaşın dershanesinde vardı böyle bi çocuk. koleje gidiyordu, * hayvan gibi para sıçıyordu ama her gördüğü kişiden 1 milyon istiyordu. kendi aramızda ''amacı ne acaba lan'' muhabbeti döndüğü sırada bunun bir fantezi ya da hastalık gibi bi şey olabileceği sonucuna vardık. işin bokunu çıkarmıştı çünkü, ''1 milyon hedecan'' diye anılmaya başlamıştı.

şimdi özel üniversitede. hala 1 milyon istiyormuş. öyle diyollar.
+abi bnim yanımda tüm para var da bir milyon sen verir misin acaba?
-...
+abi tüm 20 milyon var bende..
-ismail o paralar yürürlükten kaldırıldı ama sen yıllardır bir milyon isteyen bir götveren olarak tüm para yalanını uydurmak için cüzdanının iç cebinde saklıyorsun onu.
+abi nasıl oldu o iş, benim neden hiç haberim yok bu paranın yürürlükten kalktığından.. neyse sen öde de benim bir milyonu ben sana sonra öderim.
-siktir git ismail..
+abi ama para..
-siktir ismail..
+bir mil..
-sik..
+abi..
-...
"Cebinde kim bilir kaç bi lira vardır lan onun vay ibne" diye saydırılabiltesi yüksek, insanilerdir.
bir gün iki milyon verip şaşırtın, sonra siktiri çekin.
Liselerde sürekli vardır .