bugün

artık illallah ettirmiş olan sevgilidir. hani insan sürpriz derken neyi kastettiğini bile anlamaz.
(bkz: yemin ederim paranoyak oldum)
bu kadar sürpriz isteyen sevgilinin ilerde tatminsizlik yasaması olasıdır.
(bkz: ona küçük sürprizler yap)
salaklıktır. zorla güzellik olmaz. süpriz içten gelmeli ve habersiz olmalıdır. zaten zoraki yapılırsa da özelliği kalmaz.
ilişkikerinde dikiş tutturamayıp yanlızlığa mahkum olan sevgilidir.
Kendini tatmin etmek isteyen sevgilidir. Zaten supriz insanın içinden gelen ve beklenmedik zamanlarda yapılınca zevk, heyecan veren bir sureçtir.
- sevgilim bana süpriz yap
+ kaka mı bu bitanem, günde 3 kere yapiim
-süpriz.
+süprizlere bayılırım. bu seferki süpriz nedir?
-senden ayrılıyorum.
aranan sevgilidir. ayrılığı ister farkında olmadan.

(bkz: süpriz yumurta mıyım lan ben)
sürpriz bir şekilde kenardan yapılan ortaya okkalı bir osmanlı tokadı yapıştırıp, sevinç çığlığı eşliğinde, tribünleri selamlamak. çok sürpriz bir ayrılık.
hiç bir sebep yokken çat diye ayrılırsanız hayatının sürprizini yapmış olursunuz.
halihazırda var olan sevgili adı altındaki kazmaya şekil vermeye çalışıyordur. kızmayın.
istiklal caddesinde elele yürürken bir anda açıp götünüzü göstermeniz ve onur akın' dan seviyorum seni parçasını söylemeniz sonucunda bir süreliğine de olsa bu isteğinden vazgeçecek olan sevgilidir.
(bkz: yaran yanlış okuma)
(bkz: sürekli bana striptiz yap diyen sevgili)
üzüldüğüm sevgilidir. bunu söylemek zorunda kalmışsa o ilişkide gerçekten gelecek yoktur. zorla sürpriz mi olur? ne yapsın sevgilicağız, hödük kendi akıl edemeyince söyler tabi...
güncel Önemli Başlıklar