Günümüzde nesli tükenen erkeklerdir.
Biri var ki ahhh sabah 8 e kadar onu dusunmekten saat 9:30 da olan butunleme sinavini kacirdim.Senem feda olsun akil cagi diyerek duygularimi koreltmeyecegim.
haylıalamet ? daha önce hiç duymadığım bir kelimedir kendisi. hayra alamet değil miydi o ?
Uzun süredir olmayı özlediğim güzel erkek tipi. Ağzımıza öyle güzel sıçtılar ki kimseye güvenemez olduk.
Adamlık puanımı katlamak için bu durumu birkaç farklı kızda yaptığım doğrudur.
bu zamanda böylesi erkek yoktur. varsa o kız bunun değerini bilsin
bir erkek gerçekten seviyorsa sadece o kızı düşünür.
yapabilir bunu evet inanın buna.
bir erkek hayatını adayacak kadını bulduğunda kafasında başka bir isim dahi belirmez, beliremez...
otuzbir çekiyordur. kesinlikle.
Sabit hatta çalışan otobüs güzergahına bağlı otobüs kaptanı gibidir.
biraz obsesyon belirtisidir. bir an evvel terapi görmesi gerektir. bu süreci en efektif ve pragmatik biçimde geçirmesi için yapabiliyorsa yaratıcılığını ortaya çıkarmalıdır. tabii bu durum herkes için geçerli olmamakla birlikte, genellikle ifade edilemeyen ve yeryüzüne çıkamayan duyguların ortak özelliklerinden kaynaklanmaktadır.
- sürekli ne düşünüyorsun sen?
+ kızı.
- hangi kızı?
+ aynı kızı.
gerçek sevgidir, aşk diye bilinen şey aslında budur.artık pek ender rastlanılsa da bende ve bir dostumda bulunur.
Düşündüğü hatun bunu hakeden bı insansa sonuna kadar desteklenesi ve saygı duyulasi erkektir. Ama eğer hatun bunu haketmedigi halde yapiyorsa, sadece zamanına yazık etmektedir. Zaman önemli. Geri dönüşü olmayan şeylerden.
son zamanlara dek bendim.

ama artık benim olmayacağım erkek tipidir.

genel olarak hiçbirini düşünmemek var planlarımda.
Gerçekten seven erkek. Aynı durum kadınlar için de geçerlidir. Birini sevdiğin zaman ondan başkası gelmez aklına.

Yazarın dediği gibi, “Aşık olmak dünya üzerindeki bütün insanlar içinden sadece birine tüm zamanını vermektir”.
Saplantilidir veya gercekten sevmiştir.
Nadir bulunan erkektir. Geneli; off göte bak, memelere bak amk, takip+like like like. Acınası.
Olması gerekendir. Kadın için de erkek için de tek eşli olmak esastır. Namus sadece kadına özgü bir kavram değildir.