bugün

Bu konu neden hortladı aceba. Geçmişte kalmış, inşallah bir daha olmaz diyeceğimiz olaylar silsilesidir.
şu allahın cezası yemek şirketi neden değiştirilmez neden denetlenmez kontrol edilmez anlamak mümkün değil diycem aklıma yandaş olduğu geliyor vazgeçiyorum. sarmonella olması çok kuvvetle muhtemel bir zehirlenme bu ve bir kaç günde dördüncü kez oluyor. hastaneden canlı yayın yapan doktor bir milletvekiline askerler tehdit edildiklerini, kışlada dayak yediklerini söylüyor. bu iş çığırından çıktı o analar babalar evlatlarını sana teslim ediyor ey devlet, sana... sahip çık milletin evladına. şu videoyu bir izleyin ve kendiniz karar verin lütfen.

https://www.pscp.tv/w/1lPKqyoMYanKb
Şu savaştan kaçıp burada vandallık yapan Suriyeliler kadar değeri yokmuş askerimin yazıktır...
asker dizileri, her türk asker doğar falan diyorlar ama gözlerinin önünden en ilkel yöntemle askerlere suikast düzenleniyor.
Yemeği yapan aşçıda, yemek olan tavukta fetöcüdür.
insanın içinde şüphe uyandıran hadiseler silsilesidir.Okumuyor olsam şuanda bende askerdim belkide o kışladaydım, teröristlerin öldüremediği askerlerimizi bizim ihmallerimiz öldürüyor kahroluyorum.
eğer ihmalse de çok onur kırıcı. hemen sorumlular istifa etmeli.
2000 den fazla askerin manisada zehirlendiği twitleniyor.

O kadar çok zehirlenme vakası oldu ki.
Korkmamak elde değil.
Kınalı kuzular bu kadar ucuz olmamalı.
ya hepimiz gittik hepimiz zehirlendik asker dediğin en iyi yemeği yiyecek en iyi şartlarda kalacak yıllar hiç bir şeyi mi değiştirmez hep aynı bozuk düzen askerler can veriyor biraz edep be en kalitesiz ürünleri dayıyorlar askerde nerde bu vatansever firmalar diye düşündürür .
(bkz: mary mallon) yüksek ihtimalle şu tarz bir olay yaşanıyor.
Yıl 2007 depodan alınan 1987 yılı damgalı etleri pişirip yedik. Yıl 2017 belkide soğutucu arızalanmıştır...
Mağdur görünmek için kendi masum ve bir şeyden habersiz yandaşlarını hapse attıran, itirafçı oldu diye 20 yıl hapis cezası veren Fetö, askeri de zehirler. Gerçekler acıdır.
bu kadarı tesadüf olmaz.

http://www.habergzt.com/m...emekten-zehirlendi/65549/

bu akşam üzeri de 200 asker. yemekleri kim yapıyor? malzemeler kimden alınıyor? pkk mı yapıyor fetö mü? yoksa ikisi de mi?