bugün

Evet arkadaşlar bu konuda geniş bir açıklama yapayım.

Bende de 2 hafta önce kesilmeler yavaşlamalar başlamamıştı. Bazen günde 3 4 kere gidip geliyordu. Arıyordum hallediyorlardı ama 2 3 gün sonra tekrar aynı oluyordu. En son 2 gün önce gitmişti ve bugün anca geldi. Ona da geldi denemez modemi değiştirdiler. Şuanda genel olarak sorun var. Modemlerin ömrü doluyor zannımca. Çünkü sitede oturuyorum ve neredeyse herkesde problemler çıkmaya başlamış. 6 senedir Superonline deyim bu 6 sene boyunca sadece 1 kere modem değişti. Bir ilk verdikleri bir de 3 sene sonra vermişlerdi. Bugün de bir yenisini verdiler. Yani toplamda 3 farklı modem getirdiler. Eğer ki en son aldığınız modem 3 seneyi geçtiyse sanırım bu kesilmeler ve yavaşlamalar normal olabilir. Arayarak modem değişimi talep edebilirsiniz. Ama çok fazla yoğunluk olduğu için müşteri hizmetlerine ulaşmak biraz zor olabilir.
geçen gün türk telekomdan aradılar superonline kullanıyorsunuz değil mi dediler evet dedim hızınızda bir düşme varmı diye sordular hayır dedim superonline türk telekom alt yapısında isterseniz türk telekoma geçelirsiniz dediler bu etken olabilir.
görsel
Bu numara ise yazdıklarımı söyleyeceklerdir.