bugün

gece yarısı etkisiyle kaotik karmaşa çıkmıştır: açıklamayı yapanın cinsiyeti belirsizdir.
şimdi bu önermenin cevabı yoktur kimse bilemez.zira sünnetsiz bir insan yalatma yasına gelmişse sünnetsiz ne kadar zevkli oldugunu ancak yalatma yasına geldikten sonra kestirdikten sonra anlayabilir.sünnetli bir insan sünnetsiz daha zevkli diyorsa ki en fazla 7 yasında sünnet olunur buda yedı yasındaki çocugun yalatmasının pek mumkun görünmediğini gösterir.bu sorunun cevabını bulmak için eger varsa ergenlık çağından sonra hem sünnetli hem sünnetsiz yalatmıs kişilere sormamız gerekir.
bu konuda kadınların fikri yabana atılmamalıdır.
acik birakilan sinir ucrari bir sure sonra hissizlesir tespiti vardi. acikta kalan bir sinir ucu yok.olsa duramazdik zaten acirdi.heheh.
aslinda kokeninde cocukluk bebeklik caginda yapisik ve dar olabilen kusurlu idrar cikisini engelleyen ve hijyen bakimdan sorun yaratan bir parcayi ortadan kaldirmak.isin dini boyutu beni ilgilendirmiyor. herhangi bir dine inanmiyorum.

senin gibi spesifik bilgi paylasabilecegim deneyimlerim yok.
bu tip konulara zamanında ben de çok takmıştım. tr'de herkes sünnetli olduğu için sünnetsizlere özenip tüm problemleri ona bağlıyorlar normal olarak. bol bol reddit'te dolaşırdım, çoğu insan erken boşalma gibi problemler için sünnet oluyordu tedavi olarak. ayrıca bilimsel araştırmalar olsun, bizzat sonradan olan insanların birinci ağızdan yorumları olsun hissel olarak pek bir şey fark etmediği yönündeydi. ancak tabii herkes sünnetli olunca memlekette herkes her cinsel sorunu sünnete atıyo. kadınlar da ekonomiden dolayı ped vs. hijyen ürünleri alamadıkları için amları bitleniyo ve kararıyo zaten * neyse şaka bi yana salın bu mevzuları ya da saçma insanların dediklerine bakmayın.
Özellikle ABD'de müslüman ve Yahudiler dışındaki erkeklerde de sünnet yaygın. Sağlık nedeni ile olduğunu sanıyorum.
geceden beri ilk entry yazan kadin mi erkek mi dusunuyorum.

anatomik olarak erekte halinde o derinin geride durmasi gerek.
ben anatomiye gore konustum.

bak iste yapisik ve dar olanlar problem yarattigi icin kesilme ihyaci oradan dogmus.

ha senin problemlerin vardir kusuru ona baglarsin benim yoktur gayet memnunumdur estetik bulurum.
güncel Önemli Başlıklar