bugün

Türk erkeklerinin %99 unun kabul edemediği gerçek.
Sünnetli erkekler sünnetsiz erkeklerin sadece 5 te 1 i kadar zevk alıyormuş.
Nasıl kadın sünneti kadının zevkini azaltıyorsa erkek sünnetide aynıymış.
Beyler çok şey kaybettiniz.

https://sunnetinzararlari.wordpress.com/

Dr. Georg von Neumann : ” Peniste [Meissner cisimcikleri ] sadece sünnet derisinde ve frenulumda bulunur. Bu tür reseptörler (sünnet derisi yoluyla) vajinanın içini hissederler. Sünnetli erkekler bu çok hassas penis duyusunu kaybetmişlerdir”
zaten coğrafya gereği çirkin kızlara çakıyoruz, bi de bu nedir lan?
napalım geri mi diktirelim zamanında pilava katık edilen şeyi?
Ailemin bana sormadan ve aklım yetmiyorken dini inanç diye çükümün bir bölümünü kestirmesi durumudur. Şimdi malesef geri alamıyoruz!

Sonra da dindarlar diyor ki neden yahudilerle hristiyanlarla uğraşmıyorsunuz! Mk sizin ilkel dininiz yüzünden çüküm kesildi, ne diye gidip hristiyanla yahudiyle/musevi uğraşayım!

Musevi ile gitsin israilde yaşayan ateist uğraşsın! Ne mal adamsınız amk ya. Çükümü atmasalardı da size verseydim yemeniz için!
lafa gelince vitamini kabuğunda demesini bilen toplumun yaptığı eylem. ulan o zaman niye kestiniz.
Pilav yaptık yedik biz onu ya.
Oh iyi ki sünnet olmamışım lan, Dedirtir.

Ben de diyorum niye bu kadar zevkli herşey.

Bakkala sigara almaya gidiyorum mesela. Sigarayı alinca boşalır gibi zevk alıyorum. O deriden dolayı demekki.
gazetelerin klasik dördüncü sayfa haberi. Yakında aslında öyle bir şey yokmuş diye düzeltirler. Bu arada yahudiler sünnet olurlar. Hristiyanlıkta sünnet vardır ama uzun zaman önce terk etmişlerdir.

Sünnet olmanın hiçbir zararı olmadığına eminim o yüzden uzun uzun yazmaya gerek yok. Ayrıca sünnet olmamak müslüman olmamak anlamına gelmez. Adı üstünde sünnettir. Peygamberin tavsiyesidir. Aynı koltuk altı traş etmek, kasık bölgesini temizlemek gibidir.
sünnetliyim mutluyum. Sizi öldürmeyen şeyler sizi güçlendirir gençler. budanıp kökü kurumuyorsa uzar gider, dev olur.
eksi oy veren arkadaşlar linki iyi okusun.

https://sunnetinzararlari.wordpress.com/

Koruyucu üst-derinin kaybedilmesi glansı hissizleştirir. Sürekli dışarda kalan glansı (penis başı) kaplayan membran şimdi sürekli aşınma ve irritasyon ile karşı-karşıya olduğundan keratinleşir, sert ve kuru olur. Normal, sağlam bir peniste, mukoz zarın tam altında olan glanstaki sinir uçları, şimdi birbiri üstüne oluşan keratin tabakalarının altına gömülmüştür. Köreltilmiş glans(penis başı) donuk, gri ve sklerotik bir görünüm alır.
Şu anda “Ben sünnetli bir erkek olarak cinsel yaşamımdan memnunum” diyorsanız, yüzde 20 hazzın keyfini sürüyorsunuz ve bunun çok iyi olduğunu düşünüyorsunuz.
9 yaşına kadar sünnet olmayarak dayanabilmiştim bu toplumda. en büyük pişmanlıklarımdan biridir sünnet olmam. erkek olamadın mı sen hala diye makaraya vururlardı. şimdiki aklım olsaydı keşke o zamanlarda.
Bu bilgileri Bana Kimse Bu saatten sonra Kanıtlayamaz çünkü sünnetliyim O yüzden inanmıyorum... Manasız saçma sapan bir bilgi.
iş işten geçti paşa , reenkarnasyon aşamasında başarılar .
(bkz: Kök hücre) kim bilir belki bir gün tüm sünnetlilere hediye çük yaparlar.
Bilimsel bir gerçekmiş. Keşke sünnetsiz de deneme imkânımız olsaydı.
Kaynak site ve başlık uyumlu olmuş.
" seni de kandırmışlar " dedirtir.
Sünnette kesilen deriyi farelere yedirmişler, fareler kanser olmuş. Yani o derece fena bir deri kısmı orası...

Sonuçta burda bireylerin sağlığı söz konusu. Sünnet gereklidir her insana.
4-5 kat gibi abartı rakamlara uçmayınız önce. kadın sünnetinden kurtulduk, bundan da kurtuluruz. bir kaç nesilin çükünün ucu gitmiş, zevk alamamış bir şey olmaz, nesiller devam edecek. sizler çocuğunuzu sünnet ettirmeyiniz, yavaş yavaş anlaşılır zaten.
(bkz: yaraya tuz basmak)
Sozlukteki anti objektif atayizd abiler de okusun
--spoiler--
evrim tartışması gibi abuk sabuk tarzda ilerleyen sünnet tartışmasına taraf olmak istemezdim ama abd'den kapı gibi bir tıbbi makale ile üzülerek oldum bile. gene takıntılı iflah olmaz sözlük ateyistlerinin nefretine maruz kalma pahasına konuya dahil oluyorum. haydi bismillah...
archives of pediatrics & adolescent medicine, online august 20, 2012. yani geyik sitesi değil babalar gibi hakemli tıp dergisi. bu dergide bir makalesi yayınlansın diye kıçını yırtar hekimler. yani kaynak çok saygın.
diyo ki; günümüzde abd'li (erkek) bebeklerin yarıdan fazlası sünnet ediliyor. sigorta şirketleri ödeme kapsamından çıkardığı için oran azalıyor. böyle devam ederse gelecekte sünnet olmamış yetişkinlerde artacak hastalıkların sisteme ek maliyeti 4.4 milyar dolar olacak. (sünnetliler şimdinin %55'i yerine %10 olsa mesela.) bu ana fikir etrafında uzuuun uzadıya sünnetin yararlarından bahseden gavuru okumak isteyen linke gitsin, daha uğraşamam.

dürüstlük notu: kaynak abd, orada yahudi nüfusu ne kadar, derginin sahibi musevi mi, yazar musevi mi gibi soruların yanıtlarını bilmiyorum ama musevi+müslüman toplamı şu anda %55 değildir muhtemelen. yani din dışı gerekçelerle oğlunu sünnet ettiren çok. tıbbi istatistik, fayda-maliyet analizi, tıbbi itibar konularında amerikalıları kaale almak gerekir.
dini sevmemek, dini olana gıcık olmak başka, aksi gösterilene kadar bu verileri kabul etmek başka. üzgünüm. ebeveynler oğullarının sünnet olup olmaması hususunda karar vermeye çalışırken pek sözlüğü referans almıyor, bize soruyor. görünen o ki daha uzun bir süre "sünnet iyidir, yaptırın tabii" diyeceğiz.
daha "bilimsel (!)" bir makale yazıp hakemli tıp dergisinde yayınlayın, değerlendirmeye almazsam yüce zeus stsin beni
--spoiler--
seksten daha cok zevk amdigi konusu yalandir ama daha gec bosalma yada eeken bosalma gibi sorunlari daha az yasadiklari dogrudur.
Bu soruya cevabı sözde müslümanım diye sokaklarda türbanla dolaşıp sonra sünnetsize veren bacılara sormak lazım.

Şimdi çomarlar hemen atlar, hırlar. Lan alüminyumlar, gelin avrupa da "ben helal yerim, domuz yemem, elhamdülillah müslümanım" diye sokaklarda gerdan kıvıran bacılarınızı görün, kimlere veriyorlar, kimlerle evliler.

Bu açıdan yazdım bunu.
öyle olsaydı inanın dini filan bi kenara bırakır sünnet olmama bahanesi bulurdu ataerkil toplumumuz.